خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۹/۰۴/۰۸ ۲۱:۰۶
شناسه خبر : 64212

فرصت استثایی برای جوانان جویای کار و اشتغال بندر کوهستک

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی طرح های اشتغال محور بنیاد برکت در شهر بندر کوهستک با حضور سرکار خانم محمودی مسئول و مجری طرح های اشتغال محور بنیاد در شهرستان سیریک برگزار شد. ...

به گزارش آذینی، *جلسه هماهنگی و برنامه ریزی طرح های اشتغال محور بنیاد برکت در شهر بندر کوهستک با حضور سرکار خانم محمودی مسئول و مجری طرح های اشتغال محور بنیاد در شهرستان سیریک*

*با شرکت جمع کثیری از جوانان و افراد جویای کار و اشتغال در جوار گلزار شهدای گمنام شهر بندر کوهستک*

*و با رعایت دستورالعمل های و پروتکل های بهداشتی در فضای باز برگزار شد.*

*در این جلسه خانم محمودی توضیحاتی در خصوص نحوی دریافت تسهیلات قرض الحسنه ای* بنیاد برکت با کارمزد ۴ درصد تا سقف ۴۰ میلیون تومان و نحوی باز پرداخت و نحوی ضمانت این تسهیلات صحبت کردند.

*مجری طرح های اشتغال محور بنیاد در شهرستان سیریک افزود:* یکی از اهداف بنیاد برکت ایجاد اشتغال و رونق کسب و کار برای مردم در مناطق کمتر برخوردار می باشد و به همین منظور برای پرداخت تسهیلات و نحوی ضمانت های آن و تشکیل پروند افراد متقاضی نیاز به حضور به هیچ بانکی ندارند و این کارشناسان بانک ها هستند که برای تسهیل امور به شهر و یا روستا مراجعه و به شکل بسیار ساده و روان کار مردم را انجام می دهند.

*وی اضافه کرد:* پرداخت تسهیلات در شهر بندر کوهستک بدون محدویت تعداد می باشد و افراد می توانند طی مدت یک هفته ای با مشخص کردن نوع طرح و ارسال آن به شماره تلفن ۰۹۱۷۴۳۸۳۰۱۶ اقدام نمایند تا با حضور در منزل نامبرده و تکمیل مشخصات هویتی نسبت به تکمیل مراحل دریافت تسهیلات نامبردگان از طرف بنیاد برکت اقدام شود.