کد خبر:69306 | 21:15:01 - دوشنبه 28 آگوست 2023
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
طرح نهضت ملی مسکن اقدامی بزرگ برای مردم شهر گروگ
طرح نهضت ملی مسکن اقدامی بزرگ برای مردم شهر گروگ شهردار بندر گروگ گفت: در راستای حل مشکلات مردم، کارهای بزرگ و کم نظیری در حوزه طرح جامع تفصیلی شهر گروگ، از قبیل طرح نهضت ملی مسکن به عمل آمده که در هفته دولت اجرایی می شود.   عبدالحمید سعدینی در گفتگو با خبرنگار پایگاه […]

طرح نهضت ملی مسکن اقدامی بزرگ برای مردم شهر گروگ

شهردار بندر گروگ گفت: در راستای حل مشکلات مردم، کارهای بزرگ و کم نظیری در حوزه طرح جامع تفصیلی شهر گروگ، از قبیل طرح نهضت ملی مسکن به عمل آمده که در هفته دولت اجرایی می شود.

 

عبدالحمید سعدینی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی آذینی سیریک، با اذعان به اینکه طرح نهضت ملی مسکن اقدامی بزرگ و بی سابقه برای مردم گروگ خواهد بود، بیان کرد: با توجه به عزم دولت مردمی جهت هموارسازی زمینه دسترسی مردم و جوانان به مسکن مناسب، با پیگیری های مستمر و شبانه روزی مدیریت شهری بندر گروگ و با طرح پیشنهادات مختلف جهت جانمایی طرح و حتی مشخص شدن پیمانکار پروژه، بدلیل نبود زمین مناسب دولتی در محدوده و حریم شهر کار به کندی پیش رفت، که خدا رو شکر با فراخوان فرمانداری شهرستان تامین زمین به مراحل نهایی خود رسیده و امیدواریم بزودی عملیات آماده سازی انجام شود و مردم از این طرح بزرگ منتفع شوند.

 

شهردار بندر گروگ بیان کرد: بدلیل اشکالات موجود در طرح جامع تفصیلی و دغدغه و درخواست مردم، با وجود افق سال ۱۴۰۶ طرح، با پیگیری ها و تلاش های مستمر و با ارائه دلایل توجیهی و بررسی های انجام شده در کمیته ها و کارگروه های تخصصی با الحاق ۱۴۰ هکتار از اراضی به محدوده و بازنگری طرح موافقت شد.

 

وی اظهار کرد: با پیگیری زیاد و ارائه دلایل قوی و توجیهی حدوداً” ۵۰ مشکل و ایراد در طرح جامع که واقعاً گرهی بود در کار مردم در کمیسیون ماده ۵ اصلاح شد و جمعیت زیادی از مردم پس از این اصلاحات مشکلاتشان مرتفع شد.

 

سعدینی خاطر نشان کرد: بدلیل نبود زمین دولتی در محدوده شهر و محروم بودن شهرداری از این امتیاز و چالش بزرگ شهرداری در بازگشایی ها بدلیل بافت متراکم، در راستای توانمند سازی شهرداری جهت تامین شوارع و فضاهای عمومی و اجرای عدالت در تعریض خیابان ها و عدم خسارت به مالکین، ماده ۱۰۱ قانون شهرداری ها در طول دو سال گذشته اجرا و شهرداری اراضی را جهت جایگزینی املاک تملک نموده تا مالکین املاک در مسیر معابر متضرر نشوند

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=69306