کد خبر:64079 | ۱:۱۷:۲۳ - جمعه ۳۰ خرداد ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
پیرآراسته شهردار بندر کوهستک:
ضد عفونی و گندزدایی اماکن و معابر شهر بندر کوهستک و بخش بمانی/کرونا را با اتحاد ، همدلی و عمل به پروتکل های بهداشتی نابود میکنیم
شهردار شهر بندر کوهستک گفت: یکصد و سی و امین مرحله گند زدایی و عملیات ضد عفونی شهر بندر کوهستک و اماکن عمومی ، پر تردد و روستاهای پرجمعیت بخش بمانی انجام شد.

آیت الله پیرآراسته شهردار بندرکوهستک در گفتگو با خبرنگار آذینی افزود: از ابتدای شروع عملیات گندزدایی و ضد عفونی معابر، خیابان ها، پارکها ، بوستانهای  ساحلی ، روستاهای بزرگ و اماکن عمومی بخش بمانی به مقدار ۴۰۰ هزار لیتری با غلظت آب ژاول ۱۵ تا ۲۰ درصد به وسیله ۴ اکیپ ۵ نفره بصورت شبانه روزی ضد عفونی و گندزدایی شده است.

وی گفت:عملیات گسترده گندزدایی و ضد عفونی کردن تمامی معابر و خیابان‌های شهر بندر کوهستک و دیگر روستاهای بزرگ بخش و اماکن عمومی برای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در حال انجام است.

پیرآراسته ابراز کرد: عملیات ضد عفونی کردن معابر و دیگر واحدهای تجاری و صنفی شهر بندر کوهستک در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا و با هدف پیشگیری از این ویروس شبانه روزی انجام می شود و تا ریشه کنی کامل این ویروس تداوم خواهد داشت.

وی افزود: با توجه به اهمیت گندزدایی و ضد عفونی کردن معابر، شهرداری ضمن انجام عملیات های ضد عفونی و کندزدایی شبانه روزی در سطح شهر با تشکیل اکیپ های بازرسی سیار و نامحسوس به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی برای شهروندان و همه واحدهای صنفی و تجاری سطح شهر در حال انجام است.

انتهای پیام/ق

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=64079