خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۹/۰۱/۰۶ ۰۰:۱۶
شناسه خبر : 63143

ضد عفونی و کندزدایی شهرها و اماکن عمومی شهرستان سیریک

فرماندار شهرستان سیریک گفت:سی و سومین مرحله گندزدایی و ضد عفونی اماکن عمومی، خیابان ها و سطح شهر بندر سیریک با هدف پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس انجام شد. ...

به گزارش آذینی ، احمد جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک افزود: هدف از این کار افزایش ایمنی و سلامت جسمی و روانی شهروندان می باشد که شبانه با وسیله ۳ دستگاه ماشین آتش نشانی و تانکر عملیات ضد عفونی و گندزدایی صورت می گیرد.

وی با اشاره به ضدعفونی و گندزدایی اماکن، تجهیزات و همچنین وسایل نقلیه سازمانی و عمومی افزود: مسئله بهداشت باید از تمام جوانب مد نظر باشد و نباید در این خصوص تک بعدی کار کرد برای اینکه موضوع بهداشت روانی، بهداشت محیطی و بهداشت فردی باید پیگیری شود.

جمالدینی سلامتی را مهمترین سرمایه هر انسان و نعمتی ، غیر جایگزین دانست و اضافه کرد:رعایت نکات بهداشت فردی و توجه به هشدار‌های پیشگیرانه کادر‌های درمانی و پزشکان مهمترین رکن اصلی سلامت جامعه است و مردم باید هشدار‌های پیشگیرانه را در این خصوص به خانواده‌ها و اطرافیان خود اطلاع رسانی کنند.

فرماندار شهرستان سیریک یادآور شد: از ابتدای شروع طرح مقابله با شیوع کرونا ویروس ضمن عملیات ضد عفونی و گندزدایی شهر بندر سیریک ، شهرهای بندر کوهستک، گروگ ، اسکله های صیادی و دیگر اماکن مهم و ضروری توسط شهردارهای بندر کوهستک ، گروگ و پایگاه نیروی دریایی سپاه شهید مجید راهبر شهرستان انجام شده است.

انتهای پیام/ق