کد خبر:63087 | ۱:۱۲:۱۹ - پنج شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ضد عفونی و کندزدایی اماکن ، اسکله ها و جایگاههای عرضه سوخت توسط سپاه در سیریک
فرمانده پایگاه شهید راهبر نیروی دریایی سپاه شهرستان سیریک گفت: به منظور پیشگیری از شیوع بیماری ویروسی کرونا تمامی معابر و اماکن عمومی سطح شهرستان بندر سیریک ، اسکله چند منظور شهر بندر سیریک، اسکله های صیادی کرپان و بندر کوهستک و جایگاههای عرضه سوخت ضدعفونی و گندزدایی شد.

به گزارش آذینی ، سرهنگ پاسدار یعقوب صادقی فرمانده پایگاه شهید مجید راهبر نیروی دریایی سپاه شهرستان سیریک افزود: این گندزدایی و ضد عفونی در قالب طرح پدافند زیست محیطی و مقابله با شیوع کرونا ویروس و پاک سازی اماکن پرتردد و عمومی شهرستان صورت گرفت.

وی گفت: طرح گند زدایی و ضد عفونی در قالب چند دستگاه تانکر ۱۲ هزار متر مکعبی و با همت نیروی های پایگاه دریایی سپاه ، بسیج و نیروهای جهادی گردان امام حسین(ع) شهرستان صورت گرفت.

سرهنگ پاسدار صادقی اطهار کرد: در شهرستان سیریک تمامی دستگاه‌ها با اقدامات مختلف سعی بر کاهش شیوع بیماری کرونا دارند که امیدواریم با رعایت موارد ایمنی و بهداشتی توسط مردم و اجرای این طرح‌ها هر چه زودتر شاهد ریشه کن شدن این بیماری در سطح جامعه باشیم.

فرمانده پایگاه شهید مجید راهبر نیروی دریایی سپاه شهرستان سیریک اضافه کرد: سپاه تنها یک هدف دارد و آن حمایت از مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و حالا که نیاز ملت را جنگ بهداشتی می بیند سپاه و بسیج برای صیانت از سلامتی مردم از تمامی امکانات خود استفاده خواهد کرد تا هرچه زودتر این بیماری را نابود کند و امنیت اجتماعی و سلامت را به مردم بازگرداند.


انتهای پیام/ق

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=63087