کد خبر:60663 | ۲:۰۶:۰۲ - سه شنبه ۵ آذر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بمناسبت هفته بسیج:
شکوه اقتدار بسیجیان شیعه و سنی سیریک /اقتدار و عظمت ایران حاصل فرهنگ بسیجی و برکت خون شهداست
بمناسبت ۵ آذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به دستور حضرت امام خمینی (ره) مراسم باشکوه اجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان سیریک در قالب شکوه اقتدار با حضور دریادار دوم پاسدار عباس غلامشاهی فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هرمزگان و با حضور احمد جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک و جمعی از مسئولان، علما ، روحانیون، مدیران ادارات و نهادها و اقشار مختلف بسیج و بسیجان در ورزشگاه شهر بندر سیریک برگزار شد.

به گزارش آذینی ، دریاداردوم پاسدار عباس غلامشاهی فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی سپاه گفت: به کوری چشم دشمنان نظام در ۴۰ سالگی عمر با برکت آن  ایران اسلامی در کمال اقتدار کامل شاهد  قدرت ، صلابت ، عزت ، عظمت هستیم و نه تنها در جهان اسلام بلکه در شرق و غرب شاهد عظمت و اقتدار نظام مقدس انقلاب اسلامی هستیم.

وی افزود: یکی از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تشکیل شجره طیبه بسیج به دستور حضرت امام بود که امروز این شجره با افتخار در همه عرصه ها و هر جایی دیگران به نوعی خسته، نا امید و دچار یاس و نا امیدی و بی دبیری می شوند بسیج جهت کمک و رفع مشکلات وارد عرصه میدان و جهاد می شود.

دریادار دوم پاسدار غلامشاهی گفت: بسیج یعنی بمب افکن شکن دشمنان و بدخواهان نظام و انقلاب است و بسیج و بسیجی است که دشمنان را مایوس و نا امید کرده و همواره در میدان ها و صحنه ها بدون چشم داشت و توقع با نیت خالص و با هدف کمک حاضر می شود.

وی تصریح کرد: از بدو تشکیل بسیج تا کنون این شجره طیبه در مقابل حوادث، اتفاقات و بلایای طبیعی در کشور مرد میدان عمل بوده و همواره التیام بخش دردها و مشکلات مردم بوده است.

دریادار دوم پاسدار غلامشاهی بیان کرد: امروز فرهنگ شما بسیجیان نه فقط در ایران بلکه در جهان اسلام و حتی برخی کشورهای شرق و غرب به عنوان الگویی شایسته و مثال زدنی تبدیل شده و این مصداق را در کشورهای عراق ، لبنان ، یمن به خوبی همه دنیا شاهد و ناظر هستند.

فرمانده منطقه یکم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: در گذشته و قبل از ظهور انقلاب اسلامی همه قدرت های جهانی بویژه جهان استکبار در همین ایران ما جولان می دادند و امروز در مقابل فرهنگ بسیج و بسیجی و قدرت لایزال الهی ، همه قدرت های شرق و غرب و جهان استکبار زانو زده و در مقابل عزم و اراده راسخ و ایمان الهی بسیجی ایرانی پوچ و پوشالی تبدیل شده است.

وی با اشاره به سرنگونی پهپاد فوق پیشرفته امریکا در منطقه شهرستان سیریک اظهار کرد: این شجاعت و قدرت حاصل برکت خون شهداء و تفکر بسیجی است و افتخاراش برای مردم قهرمان و همیشه همراه نظام و انقلاب سیریک می باشد و امروز دشمن به خوبی می داند که دوران بزن و در رو به پایان رسیده و اگر دست از پا دراز کند با خاک یکسان خواهد شد و یکی بزند صدها خواهد خورد.

دریادار دوم پاسدار غلامشاهی اضافه کرد: جمهوری اسلامی ایران امروز در جهان بشریت تنها کشتی نجات همه مظلومان، آزادی خواهان ،منادیان اصلی و واقعی صلح و آرامش، ثبات و امنیت است .

این مسئول یادآور شد: امروز تنها کشوری که با اقتدار، عزت و بدون هیچ گونه وابستگی به امریکا و همه همدستان شیطان بزرگ در آرامش، امنیت و صلابت کامل به سر می برد، علی رغم همه دسیسه ها ، تحریم های اقتصادی و کارشکنی ها و شیطنت های سیاسی تنها ایران اسلامی است و این را همه دنیا به خوبی می داند و حاصل این قدرت چیزی جزء توکل بر خداوند متعال ،اراده و تفکر بسیجی نیست.

انتهای پیام/ق

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=60663