کد خبر:57549 | ۹:۳۶:۰۵ - شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مسابقات فوتبال ساحلی کشور به میزبانی سیریک برگزار می شود/ سیریک ظرفیت برجسته ای در میزبانی ورزش های ساحلی برخوردار است
جلسه شورای ورزش شهرستان سیریک به ریاست مهندس عبدالله پرتابیان سرپرست فرمانداری سیریک و با حضور سایر اعضا با هدف برنامه ریزی و هماهنگی میزبانی مسابقات فوتبال ساحلی زیر گروه کشوری با میزبانی شهرستان سیریک روستای طاهروویی برگزار شد.

به گزارش آذینی،سرپرست فرمانداری شهرستان سیریک گفت: شهرستان سیریک ظرفیت برجسته ای در میزبانی همه ورزش های ساحلی و آبی در سطح ملی برخوردار است و این یک فرصت بسیار ارزشمند برای معرفی شهرستان است تا بتوانیم با استفاده از آنها قابلیت ها و ظرفیت های شهرستان را در جهت شکوفایی استفاده کنیم.
عبدالله پرتابیان سرپرست فرمانداری شهرستان سیریک در جلسه شورای ورزش افزود:ورزش و انجام حرکات ورزشی از یک سوء قدرت و توانایی جسمانی انسان را افزایش می دهد و از طرفی دیگر باعث سلامت بدن و تعادل جسم و جان انسان می شود.
وی اظهار کرد: تأمین سلامتی و بهداشت بدن در برابر بیماری ها ، تأمین شرایط و تقویت بدن ،بازسازی بدن به منظور رفع نقایص جسمی و افزایش کارایی، پرورش روان و ایجاد زمینه برای استقلال شخصیت را از دیگر عوامل موثر در ورزش برشمرد.
رئیس شورای ورزش و سرپرست فرمانداری شهرستان سیریک اذعان کرد: شهرستان سیریک دارای استعداد و پتانسیل بسیار خوبی در حوزه ورزش است و می طلبد با برنامه ریزی و هماهنگی بیشتر هئیت ها و دستجات ورزشی و بهره گیری از ظرفیت های خیرین و مردمی در جهت ارتقای سطح ورزشی شهرستان گام برداشت.
نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک یادآور شد: اینکه امروز مسابقات کشوری در رشته های مختلف به میزبانی شهرستان سیریک برگزار می شود نشان از ظرفیت بالا ست که باید از این ظرفیت ها در جهت رشد و توسعه و ساماندهی ورزشکار تبدیل شود.
پرتابیان اضافه کرد: مسابقات فوتبال ساحلی زیر گروه کشوری با شرکت تیم های استان های سیستان و بلوچستان، کرمانشاه، اصفهان و هرمزگان به میزبانی شهرستان سیریک در ساحل روستای طاهرویی برگزار می شود.
رئیس شورای ورزش شهرستان سیریک بیان کرد: مسابقات فوتبال ساحلی زیر گروه کشوری از تاریخ ۲۰ مهرماه سال جاری به مدت ۵ روز در ساحل روستای طاهروویی برگزار می شود.
انتهای پیام/قداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=57549