کد خبر:55136 | ۹:۳۹:۰۹ - یکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شورای ابزاری موثر و قوی برای حل مشکلات جامعه است*
رئیس شورای شهرستان سیریک گفت:* شورای‌شهرستان در واقع نوعی ابزار قوی و موثر در کنار فرماندار ، بخشداران، شوراهای شهر و روستا است که با شرح وظایف مشخص‌شده خود می‌تواند در حل مسایل کلان شهرستان کمک حال بوده و در واقع به نوعی‌مکمل سیاستگذاری‌های شهرستان باشد.

به گزارش آذینی ، رئیس شورای شهرستان سیریک گفت: شورای‌شهرستان در واقع نوعی ابزار قوی و موثر در کنار فرماندار ، بخشداران، شوراهای شهر و روستا است که با شرح وظایف مشخص‌شده خود می‌تواند در حل مسایل کلان شهرستان کمک حال بوده و در واقع به نوعی‌مکمل سیاستگذاری‌های شهرستان باشد.

*مسعود رئیسی رئیس شورای شهرستان سیریک در جلسه این شورا در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان سیریک افزود:* یکی از دلایلی که اعضای شورای شهرستان از بین خود شوراها انتخاب می شود ایجاد نوعی وحدت و استحکام بین اعضای مختلف شورا و ارتباط حتی پایین دستی ها با مراتب بالای استانی است که به این صورت حل مشکلات و مسایل هر شهرستان و ایجاد ارتباطات موثر استانی و منطقه ای سهل الوصول تر خواهد بود.

*وی اظهار کرد:* باتوجه به وظایف خطیر و جایگاه کلیدی که شورای شهرستان در سطح شهرستان و حتی استان برعهده دارد اگر نقش خود را به درستی ایفا کند، می‌تواند در پیشبرد اهداف شهرستان، ارتباط دوستانه با استان و کسب امتیازات مورد نیاز برای شهرستان تاثیرگذار باشد.

*جلسه شورای شهرستان سیریک* با حضور مسعود رئیسی رئیس شورای شهرستان،دکتر حسن حاجی زاده ،علی طاهری و عدنان سعادی زاده برگزار شد .

انتهای پیام/ ق

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=55136