کد خبر:59591 | ۰:۳۶:۴۳ - سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار سیریک :
شهر سیریک در مسیر توسعه و پیشرفت/ واگذاری اعتبار یک میلیاردی برای عمران شهر بندر سیریک
فرماندار شهرستان سیریک گفت: یک میلیارد و چهارصد میلیون تومان اعتبار برای اجرای طرح های عمرانی، مبلمان شهری ،دهکده گردشگری پارک ساحلی، و فضای سبز شهر بندر سیریک واگذار شد.

به گزارش آذینی ،فرماندار شهرستان سیریک گفت: یک میلیارد و چهارصد میلیون تومان اعتبار برای اجرای طرح های عمرانی، مبلمان شهری ،دهکده گردشگری پارک ساحلی، و فضای سبز شهر بندر سیریک واگذار شد.

احمد جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک در بازدید و سرکشی از طرح های عمرانی شهر بندر سیریک افزود: این اعتبارات از محل اعتبارات  میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری ،تملک و دارایی سرمایه ای استان و منابع داخلی شهرداری بندر سیریک تامین شده است.

وی اظهار کرد: نصب المان شهری، روشنایی معابر ، نصب برج نوری ،احداث آلاچیق، کف سازی، ،پیاده روی سازی ،جدول گذاری و احداث نمازخانه از مهمترین طرح های اجرایی در حال احداث شهرداری در دهگده گردشگری ساحل شهر دانست.

وصل شدن دریای عمان و خلیج فارس با آبهای جهانی و بین المللی از طریق سواحل مکران از عمده ترین ظرفیت هایی است که می تواند با سرمایه گذاری و برنامه ریزی منظم و جامع شهرستان سیریک را به قطب گردشگری سواحل مکران تبدیل کرد.

وی با بیان اینکه توسعه و آبادانی شهر بندر سیریک جزء یکی از برنامه های اصلی توسعه سواحل مکران است اظهار کرد: به منظور توسعه و آبادانی سواحل مکران از محل همین اعتبارات  طرح ها و پروژه های فوق با مدیریت شهرداری بندر سیریک در حال اجرا است.

فرماندار شهرستان سیریک یادآور شد:یکی از سیاست های کلی نظام و تاکید اساسی مقام معظم رهبری( مدظله العالی) و دولت، توسعه و آبادانی سواحل مکران است که امروز الحمدالله حرکت های خوب وتاثیرگذاری در حال برنامه ریزی به منظور اجرا در آینده ای نزدیک است.

لازم به یادآوری است  احمد جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک به همراه کمالی شهردار بندر سیریک و دکتر حسن حاجی زاده شورای اسلامی شهر بندر سیریک از روند و نحوی اجرای طرح ها و پروژههای در حال احداث  شهرداری شهر بندر سیریک بازدید و سرکشی کردند.

انتهای پیام/ق

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=59591