خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۶/۱۱/۲۰ ۱۲:۰۲
شناسه خبر : 53061

شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه وظیفه هر مسلمان و غیر مسلمان ایرانی است+تصاویر

امام جمعه موقت اهل سنت شهر بندر سیریک گفت:نظام مقدس جمهوری اسلامی یک برکت و نعمتی از نعکت های خداوند تبارک و تعالی است که به وسیله حضرت امام (ره) به ملت ایران تقدیم شد تا پرچم اسلام همچنان در اهتزاز باشد و امروز شرکت اقشار مختلف در راهپیمایی 22 بهمن ما وظیفه هر ایرانی مسلمان و غیر مسلمان است. ...

به گزارش آذینی ، امام جمعه موقت اهل سنت شهر بندر سیریک افزود: نظام مقدس جمهوری اسلامی نظامی متکی بر مردم است که همه مردم خودشان سرنوشت و آینده خود را با مشارکت مدنی تعیین می کنند و این یک شرایط خاص و ویژه در میان همه کشورهای دنیاست.

عبدالحمید حاج عباسی امام جمعه موقت اهل سنت شهر بندر سیریک اظهار کرد: دشمنان نظام و انقلاب همیشه از حضور مردم در صحنه های سیاسی و اجتماعی در همراهی و پشتیبانی سیاست های نظام و  فرمایشات مقام معظم رهبری ترس و واهمه دارند و می دانند که تا این نظام از حمایت و پشتیبانی مردمی برخوردار است شکست ناپذیر است .

وی ابراز کرد: همه ما مسئولان و خادمین مردم و  نظام وظیفه داریم با انجام رسالت خویش که انجام وظیفه برای مردم و تلاش برای توسعه و عمران جامعه است تلاش و کوششی وافر داشته باشیم برای اینکه اگر مسئولی درست به وظیفه اش عمل کند اولا خدمت به اسلام و انقلاب کرده ، ثانیا مشت محکمی بر دهان دشمنان نظام و انقلاب وارد کرده و ثالثا به تکلیف شرعی و قانونی خود نسبت به مسئولیتش عمل کرده است.

شیخ حاج عباسی بیان کرد: امروز تکلیف همه ما مسلمانان شیعه و سنی عمل به فرمایشات رهبر معظم انقلاب است رهبری که شجاع ، دلیر و بصیر است و همواره با روشنگری و بصیرت افزایی ضمن مقابل با فتنه ها و دسیسه های دشمنان اسلام و انقلاب راه و روش خدمت بهتر به مردم و جامعه را برای همه مسئولان راهنمایی و گوشنرد می کند.

امام جمعه موقت اهل سنت شهر بندر سیریک اضافه کرد: شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران مشت محکمی بر دهان رئیس جمهور احمق ،دیوانه و نژاد پرست امریکا و همه همپیمانان غربی است بنابراین شرکت در آن وظیفه همه مذاهب اسلامی، قومیت ها، اقشار، گروهها ،احزاب و تشکل هاست.

وی خاطرنشان کرد: حضور منسجم و پرشور در مراسمات ملی که نماد کشور و ملت ایران است یک تکلیف است چون برای آن هزاران خون شهید ریخته شده تا چنین نمادهای ملی که مظهر پیروزی و شجاعت و دلاوری ملت ایران است ثبت و تاریخ ساز شوند و امروز ما بتوانیم به سبب همان مجاهدت ها امروز در سلامت و امنیت و رفاه زندگی کنیم و دشمنان جرات تعرض و تجاوز نداشته باشند.

انتهای پیام/ق