خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۸/۱۱/۲۵ ۰۴:۰۰
شناسه خبر : 62615

شرکت در انتخابات، یک عبادت بزرگ سیاسی است /به فضل الهی ملت ایران، با حضور باشکوه و انتخاب اصلح، گام بزرگی را برخواهند داشت /کاندیداها از اسراف در تبلیغات، استفاده از بیت المال و وعده های فریبکارانه اجتناب کنند و بر ستادهای تبلیغاتی خود کاملا نظارت کنند

امام جمعه شهرستان سیریک گفت: حضور باشکوه مردم در انتخابات، هم به مجلس اعتبار بیشتری میبخشد و هم موجب امنیت بیشتر کشور می شود براینکه بزرگترین مؤلفه قدرت کشور، انسجام ملی است و انتخابات تجلی انسجام ملی است. ...

به گزارش آذینیحجت الاسلام والمسلمین شیخ حسن حیدری امام جمعه شهرستان سیریک افزود:بهترین مکان برای سیر و سلوک، رعایت اخلاق در منزل است و قرآن دستور می دهد که در خانه با روش پسندیده معاشرت کنیم و اگر امر ناخوشایندی اتفاق افتاد، صبر کنیم، چه بسا خداوند در آن امر، خیر کثیر برای ما قرار داده باشد.

وی اظهار کرد: بهترین هدیه برای همسران، در کنار کادویی به قدر وسع، رعایت اخلاق در منزل است.*

امام جمعه شهرستان سیریک بیان کرد: پیامبر صلی الله علیه وآله میفرماید: «اگر کسی دوست دارد که رزقش زیاد شود و عمرش طولانی شود، به والدین خود نیکی کند.» کلید و رمز موفقیت و عاقبت بخیری، رضایت والدین مخصوصا مادر است.

خطیب نماز جمعه شهرستان سیریک یادآور شد: مجلس نقش مهمی در اداره کشور دارد و اگر دولت را تشبیه به یک راننده ماشینی بکنیم که میخواهد ما را به سر منزل رفاه و آرامش برساند وظیفه ساخت جاده مناسب و نظارت بر رانندگان این ماشین بر عهده مجلس است ودلذا یک مجلس انقلابی و کارآمد، بهترین کمک برای دولت است.

حجت الاسلام والمسلمین حیدری تصریح کرد: شرکت در انتخابات، یک عبادت بزرگ سیاسی است.به فضل الهی ملت ایران، با حضور باشکوه و انتخاب اصلح، گام بزرگی را برخواهند داشت.

امام جمعه شهرستان سیریک خاطرنشان کرد: از تخریب کاندیداها باید اجتناب کرد. ولی نقد منصفانه و بیان نکات مثبت و منفی، همراه با رعایت اخلاق اشکال ندارد.

حجت الاسلام حیدری بیان کرد: نماینده در تراز انقلاب، باید مؤمن، انقلابی، شجاع،‌ دارای روحیه جهادی و به معنای واقعی طرفدار عدالت باشد.

امام جمعه شهرستان سیریک افزود:کاندیداها از اسراف در تبلیغات، استفاده از بیت المال و وعده های فریبکارانه اجتناب کنند و بر ستادهای تبلیغاتی خود کاملا نظارت کنند.
انتهای پیام/ق