کد خبر:57094 | ۱:۴۴:۵۴ - پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سیریک نیازمند مسئول عملگراست / مردم از شعار های خالی و وعده و وعید خسته اند
سرپرست فرمانداری شهرستان سیریک گفت:لازم و ضروری است همه مسئولان عزت و احترام مردم را نگه دارند مردم شهرستان سیریک مردمی صبور ، متدین، همراه و نجیبی هستند که همواره قدر دان زحمت مسئولان و شکر گذار نعمت های الهی می باشند.

به گزارش آذینی ، احمد جمالدینی سرپرست فرمانداری شهرستان سیریک در سومین جلسه شورای اداری شهرستان افزود: در شهرستان سیریک هیچ عذر و بهانه ای از مدیر و کارشناس اداره و نهادی قابل پذیرش نیست که پاسخگوی درخواست مردم نباشد یقیننا با آنها برخورد خواهد شد و باید مسئولان با مردم به بهترین نحو ممکن بلکه با عزت و احترام تکریم نمایند.

وی اظهار کرد: نظم در ادارات باید در سر لوحه همه مدیران ادارات و نهادها باشد برای اینکه نظم شاکله اصلی همه امور است و رعایت نظم است که همه کارها و فعالیت ها با برنامه ریزی به سرانجام می رسد.

جمالدینی با بیان اینکه مردم انتظار دارد مسئولان نسبت به درخواست آنها رسیدگی و پاسخگو باشند افزود: همه ما قانونا و شرعا وظیفه داریم نسبت به پذیرش مسئولیتی که برعهده داریم پاسخگوی مطالبات مردم باشیم و ضروری است همه با روی گشاده و لبخند و نهایت ادب و به دور از رفتارهای خشونت آمیز و اخم با مردم رفتار کنیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک بیان کرد: حضور مدیران استانی برای مدیر شهرستانی یک امتیاز است و باید مدیران شهرستان برای رفع مسائل و دغدغه های مردم با حضور مدیران مافوق استانی جهت روئیت و لمس کردن مشکلات مردم شهرستان اقدام کنند و بنده بعنوان خدمتگزار مردم شهرستان این را بطور جد از همه مدیران ادارات شهرستان خواستارم.

سرپرست فرمانداری شهرستان سیریک یادآور شد: برای توسعه و رفع مسائل و مشکلات شهرستان باید مدیران دستگاههای اجرایی برنامه یکساله تدوین کنند تا با برنامه ریزی ، همکاری و مشارکت یکدیگر مسیر های پیشرفت و سربلندی شهرستان گام های مثبت و سازنده ای برداشته شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: حضور مدیران در میان مردم و سرکشی از روستاها از اولویت های کاری همه مدیران باشد کار باید برای رضای خداوند متعال مد نظر باشد اگر کار ،خدایی و از سر دلسوزی و خلوص نیت باشد یقیننا اثر گذار و منشا خیر خواهد بود ولی اگر برای ریا و خود نمایی باشد شما شک نکنید که نتیجه معکسوس در بر خواهد داشت.

جمالدینی اضافه کرد: برخی در فضای مجازی به دنبال نا امید کردن مردم هستند و سعی می کنند با خود نمایی و شانتاز های رسانه ای پوچ و بیهوده و بی اساس ذهنیت منفی از مسئولان و نظام مقدس جمهوری اسلامی را در جامعه تزریق کنند که این افراد بدانند که خواسته یا ناخواسته پرچمدار دشمنان ملت ایران و نظام هستند و با همه آنها برابر قانون برخورد خواهد شد.

سرپرست فرماندار شهرستان سیریک یادآور شد: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) و نامگذاری شعارسال به نام  رونق تولید، حمایت از سرمایه گذار و سرمایه گذاری مد نظر و از اولویت های فرمانداری شهرستان سیریک است و در این زمینه همه مسئولان باید عمگرا باشد برای اینکه مردم از ما شعار و وعد و وعید نمی خواهند.

انتهای پیام/ق

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=57094