کد خبر:57994 | ۸:۲۶:۰۹ - یکشنبه ۶ آبان ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سیریک قابلیت بکر سرمایه گذاری است/آینده درخشانی در انتظار شهرستان سیریک است
مدیر کل استانداد هرمزگان گفت: شهرستان سیریک یکی از مناطق با استعداد و دارای پتانسیل و قابلیت های بکر سرمایه گذاری است که آینده ای درخشان برخوردار است که با همت و تلاش مدیران ، شوراهای اسلامی و بخش خصوصی در آینده ای نزدیک شاهد رونق این خطه کشور عزیزمان باشیم.

به گزارش آذینی ،مدیر کل استانداد هرمزگان گفت: شهرستان سیریک یکی از مناطق با استعداد و دارای پتانسیل و قابلیت های بکر سرمایه گذاری است که آینده ای درخشان برخوردار است که با همت و تلاش مدیران ، شوراهای اسلامی و بخش خصوصی در آینده ای نزدیک شاهد رونق این خطه کشور عزیزمان باشیم.

عیسی باقرزاده همایی مدیر کل استاندارد هرمزگان در شهرستان سیریک در جمع مسئولان شهرستان افزود: همواره باید استاندارد در حوزه های مختلف باید تقویت شود وهمانگونه که رئیس جمهور محترم نیز تاکید کرده در حوزه هایی نظیر غذا و دارو ، خودرو ، وسایل آرایشی و بهداشتی که مستقیم با جان وسلامت انسان ها ارتباط دارد باید بر اجرای استانداردهای اجباری نظارت مستمر داشته باشیم.

وی با بیان اینکه هم اندیشی و تلاش جهت توسعه شهرستان و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان باید از هیچ تلاش و کوشش کوتاهی نشود اظهار کرد: امروزه کیفیت خواسته و میلی زودگذر و تبلیغاتی در جامعه نیست و این موضوع به مرگ و زندگی انسان ها در جامعه مطرح است و بی‏ توجهی به آن، موجب از دست رفتن مشتریان و کاهش درآمد خواهد شد.

مدیر کل استاندارد هرمزگان در ادامه به تشریح فعالیت های اداره کل استاندارد هرمزگان ، تاریخچه استاندارد در کشور و استان و همچنین اهداف و اهمیت و نقش استاندارد در توسعه سلامت جامعه پرداخت وگزیده ای از فرمایشات مقام معظم رهبری و رئیس جمهور در اهمیت استاندارد بیان کرد.

انتهای پیام/ق

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=57994