کد خبر:55645 | ۲۲:۰۳:۴۷ - چهارشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سپاه پاسداران خاری در چشم دشمنان انقلاب اسلامی است
رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان سیریک گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همانند خاری در چشم دشمنان انقلاب اسلامی است و اگر امروز دشمنان شروع به تهدید و سپاه را در لیست تروریست ها قرار می دهند از فهمیدن قدرت ، اقتدار و صلابت و توانمندی این نیروی ارزشی است.

حجت الاسلام و المسلمین شیخ علی جعفری رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان سیریک در گفتگو با خبرنگار آذینی ضمن تبریک روز پاسدار با بیان اینکه عنصر مردمی بودن سپاه موجی از حرکت های نظامی با پشتوانه مردمی را تشکیل داده است افزود: سپاه نیروی قدرتمند، بازدارنده و سرمایه ملی که هیچ جایگزینی برای آن وجود ندارد.

جعفری با بی اثر دانستن اعلام سپاه به عنوان تروریست از سوی امریکا گفت: جامعه ایران اسلامی با وحدت و همدلی همواره توطئه های مختلف دشمن را خنثی نموده و این بار هم به توفیق الهی و به مدد عنایات ائمه اطهار علیهم السلام، توجه حضرت ولی عصر (عج) و تحت تدابیر فرماندهی معظم کل قوا و تلاش های هوشمندانه و هماهنگ ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران این ترفند را خنثی و دشمن را نا امیدتر خواهند کرد.

وی با تاکید بر اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران یک نیروی مکتبی و اعتقادی است، تصریح کرد: این نیروهای پر قدرت امروز به عنوان بازوی توانمند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه حضور دارند.

حجت الاسلام جعفری خاطرنشان کرد: به فرموده حضرت امام (ره):” اگر سپاه نبود کشور هم نبود. امروز شاهد آن هستیم که سپاه در تمام عرصه‌های مختلف جهادی،سازندگی ، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی پیش‌قدم است.

وی اظهار کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بر اساس وظایف و ماموریت‌ها خود را تعریف می‌کند، یک روز در جنگ نرم و سخت و یک روز در زمینه محرومی‌زدایی خدمات ارائه می‌دهد. امروز به خوبی مشاهده می‌کنیم که دشمن از سپاه می‌ترسد.

حجت الاسلام چعفری افزود: تلاش نیروهای سپاه در حفظ امنیت ملی و دفاع از انقلاب اسلامی تنها مربوط به مرزهای کشور نبوده و فعالیت های آن در منطقه، رهگیری عوامل ضد انقلاب، ارتباط با گروهها و جنبش های اسلامی منطقه ، ارتباط با نخبگان و رهبران جنبش ها و هدایت و مدیریت برخی از این گروهها در مبارزه علیه ظلم ( که بر اساس قانون اساسی مبنی بر وظیفه جمهوری اسلامی در حمایت از ملت های ستم دیده صورت می‌گیرد) باعث شده است تا سپاه شناخت و تفوق زیادی بر اوضاع منطقه ای داشته باشد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی سیریک در خصوص ترس دشمنان در جایی که سپاه وبسیج حضور شاخصی دارند افزود: دشمن قطعا در جایی که ببیند سپاه وبسیج در حال تامنین امنیت وپاسداری از کشور هستند هراس می کند زیرا این نهادها باحضورنیروهای مردمی تشکیل شده است.

وی اَضافه کرد: سپاه پاسداران همانند خاری در چشم دشمنان انقلاب اسلامی است و دژی مستحکم در برابر استکبار جهانی و ایادی آنان است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=55645