کد خبر:59007 | ۵:۲۲:۰۰ - یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ستاد سیاستگذاری بانوان شهرستان سیریک تشکیل شد
اولین جلسه سیاستگذاری زنان شهرستان سیریک با موضوع اشتغال زنان در محل سالن اجتماعات فرماندار شهرستان سیریک برگزار شد.

به گزارش آذینی ، معاون فرماندار شهرستان سیریک گفت: امروز، برای تحقق توسعه اجتماعی ، تسریع فرایند توسعه اقتصادی و محقق شدن عدالت اجتماعی، چنانچه به زن به عنوان نیروی فعال و سازنده نگریسته شود، قطعاً تأثیر بسیاری در روند توسعه و افزایش کمّی و کیفی نیروی انسانی آن جامعه خواهد داشت.

علم عباسی معاون فرماندار شهرستان سیریک افزود: نقش زنان در توسعه، مستقیماً با هدف توسعه اجتماعی و اقتصادی بستگی داشته و از این رو در تحول همه جوامع انسانی، عاملی بنیادی محسوب می شود.

وی اظهار کرد: کشور ما جزء کشورهای در حال توسعه قلمداد می شود که حدود ۵۰ درصد جمعیت آن را زنان تشکیل می دهند و فعالیت های زنان چه در امور خانه و چه در مشاغل اداری بر کسی پوشیده نیست و امروز به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی در جامعه ما در بخش ها و حوزه های مختلف زنان نقش سازنده و تاثیر گذاری داشته و ایفا می کنند.

عباسی ابراز کرد: در این جلسه مقرر شد شهرداری بندر سیریک جهت ایجاد اشتغال زایی بانوان به مدت یکسال مکانی به صورت رایگان  در اختیار متقاضیان  راه اندازی کارگاه خیاطی قرار دهند.

معاون فرماندار شهرستان سیریک یادآور شد: به منظور توجه و اهمیت به اشتغال بانوان روستاهای شهرستان دهیاران و شوراهای اسلامی با مشارکت رابطین بانوان ضمن شناسایی بانوان مستعد در حوزه اشتغال زمینه های استفاده نظرات و فعالیت های بانوان در روستاها مهیا سازند.

انتهای پیام/ق

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=59007