کد خبر:54943 | ۱۰:۴۵:۰۶ - پنج شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
روابط عمومی عشق و دل دادن به فعالیتی حرفه ای است
فرماندار شهرستان سیریک افزود: بدیهی است امروزه ارتباطات نقش حیاتی در دوام و بقای سازمان‌ها داشته و سازمانی موفق‌تر است که با استفاده از ابزار وفنون نوین ارتباطی واطلاعاتی نقش خودرا درجامعه پررنگ‌تر نماید.

به گزارش آذینی ، میر مرسل ایزدی پور فرماندار شهرستان سیریک ضمن تبریک روز روابط عمومی ها و ارتباطات  گفت : امروزه ارکان جوامع بشری در تمامی عرصه‌ها بر زیرساختی، کارآمد به نام علم ارتباطات استوار است و به همین دلیل عصر حاضر واژه و عنوان ارتباطات را بر خود دارد.

وی با بیان فرمایش مقام معظم رهبری (مدطله العالی) درباره روابط عمومی که فرمودند: روابط عمومی بهترین نمایانگر اوضاع داخلی یک نهاد از یک سو و از سوی دیگر منعکس کننده چگونگی مسایلی است که در آن نهاد می گذرد نشان از جایگاه بسیار بالای این هنر در اجتماع برشمرد.

ایزدی پور یادآور شد: روابط عمومی یک شغل نیست بلکه یک ویژگی اخلاقی و انسانی است در واقع کار روابط عمومی کار دل است و بی‌جهت نیست که مرحوم دکتر نطقی بنیانگذار علم روابط عمومی در ایران گفته است روابط عمومی یک شغل اداری نیست بلکه یک شوق اداری است، چرا که تمامی فعالان در این حوزه با عشق، شور و نشاط، بهره گیری از تکنولوژی روز و ایده های نو و همچنین تزریق هنر و تفکر خلاق در حوزه‌ی اداری گام برمی‌دارند و روحشان با ایستایی و سکون منافات دارد.

فرماندار شهرستان سیریک اضافه کرد: امروزه گسترش فناوری های اطلاعاتی فعالیت روابط عمومی ها را با چالشی جدی روبرو کرده از سویی مخاطبان، مشترکان و مشتریانِ بالفعل و بالقوه، بیش از هر زمان دیگری در دسترس هستند و از سوی دیگر شاهد تزاحم و ترافیک رسانه ها، بازاریابان و آگهی دهندگانی هستیم که فضای غبارآلودی از داده ها و اطلاعات ایجاد کرده اند.

این مسئول ابراز کرد: وجود متخصصان روابط عمومی که بر دانش روز مسلط بوده و توان و نیز خلاقیت به کارگیری شیوه های علمی و هنری را برای اطلاع رسانی و تبیین فعالیت های هر مجموعه داشته باشند بیش از هر زمان دیگری برای توسعه و پیشبرد آن سازمان ، نهاد و جامعه ضروری  است .

ایزدی پور خاطرنشان کرد: در کشورهای پیشرفته واحدهای روابط عمومی با ایفای نقش و رسالت واقعی خود در حوزه اطلاع رسانی به جامعه مخاطبان و همچنین اطلاع یابی از افکار عمومی، به منزله نهادی مدیریتی و مشورتی از جایگاه والائی در ارتقاء و پیشرفت سازمان متبوع خود برخوردار هستند که نادیده گرفتن نقش آنها بدون شک خسارات جبران ناپذیری را متوجه آن سازمان ها و جامعه خواهد کرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک تصریح کرد: روز ۲۷ اردیبهشت که روز ارتباطات و روابط عمومی نام گرفته تداعی کننده اهمیت و نقش روز افزون این بخش از دانش بشری است که با به خدمت گرفتن انواع هنرها، به قلب تپنده مجموعه های مختلف تبدیل شده و امروزه تصور فعالیت هیچ نهاد و سازمانی بدون فعالیت های این بخش، اعم از ارزیابی قدرت و ضعف سازمان ها تا شکل دهی افکار عمومی و برقراری ارتباطات درون و برون سازمانی، بیش از پیش دور از ذهن می نماید.

ایزدی پور افزود: فرارسیدن این روز را صمیمانه به تمامی دست اندرکارانِ سختکوشِان حوزه‌ی روابط عمومی در همه سازمان ها نهادها بویژه روابط عمومی های دستگاهها و نهادهای اداری شهرستان سیریک تبریک و تهنیت می‌گوئیم و برای آنان در این مسیر دشوار، حساس و مسئولیت آفرین از ایزدمنان آرزوی توفیق روزافزون و موفقیت دارم.

انتهای پیام/

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=54943