کد خبر:64706 | 6:43:05 - یکشنبه 9 آگوست 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اسماعیل قورچی زاده :
راهیابی دانش آموز بندر خمیر به مسابقات کشوری
معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان بندرخمیر در پیامی، راه یابی دانش آموز بندرخمیری به فینال مسابقات کشوری قرآن، عترت و نماز تبریک گفت.

اسماعیل قورچی زاده معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان بندرخمیر در گفتگو با خبرنگار آذینی افزود: بار دیگر لطف خدای رحمان شامل حال ما شد و باز تلاش ها و کوشش های فرزندان دین مدار و دانش پژوه شهرستان خمیر به ثمر نشست و برگ زرین دیگری بر دفتر پر حجم و وزین افتخارات آموزش و پرورش بندرخمیر افزوده شد.

وی ابراز داشت :برگی زرین که تار و پود آن آغشته به عطر معنوی قرآن و کلام نورانی خداست، افتخاری که سرشار از نور معرفت و حکمت است.

اینجانب، راهیابی به فینال مسابقات کشوری قرآن، عترت و نماز توسط دانش آموز مبینا محمودی قلات پایینی از دبیرستان متوسطه اول راضیه کشار در رشته قرائت ترتیل، که گویای روح قرآنی حاکم بر نظام تعلیم و تربیت این شهرستان و پشتیبانی عترت نورانی معصومین «سلام الله علیهم اجمعین» است، را به جامعه فرهنگیان و مردم شریف شهرستان خمیر تبریک عرض می نمایم.

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش بندر خمیر اضافه کرد:آرزومندم و حتم دارم که به دست آوردن چنین جایگاه معنوی، باعث خواهد شد تا آموزه های زیبا و معنوی قرآن و عترت هر چه بیشتر در آموزش و پرورش حاکم شده و عطر روحانی و روح کلام خدا بیش از پیش در این خانه علم و تزکیه به مشام رسد.


انتهای پیام/ق

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=64706