کد خبر:59370 | ۲۳:۵۰:۴۶ - سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار سیریک:
راههای روستایی سیریک آسفالت می شوند
در راستای آسفالت راههای روستایی شهرستان سیریک مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان هرمزگان با جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک دیدار و نشست داشتند.

به گزارش آذینی ، احمد جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک گفت: جاده دسترسی مردم روستای گدو  به مرکز شهرستان سیریک آسفالت می شود.

فرماندار شهرستان سیریک در این نشست افزود: یکی از درخواست ها و مشکلات اصلی مردم روستای گدو عدم داشتن جاده دسترسی مناسب به روستاست که انشالله با همکاری راهداری و حمل و نقل جاده ای استان طی هفته آینده عملیات آسفالت آن آغاز می شود.

وی گفت: طی ماههای گذشته عملیات زیر سازی و مخلوط ریزی جاده روستای گدو به طول چهار کیلومتر و نیم  به منظور  آسفالت آغاز خواهد شد  که برای اجرای این پروژه اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان هزینه خواهد شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک افزود: روستای گدو با ۷۵ خانوار و جمعیت ۳۵۰ نفری در فاصله ۳۰ کیلومتری جنوب شرقی شهر بندر سیریک قرار دارد.

فرماندار شهرستان سیریک یادآور شد: جاده دسترسی مردم روستای واداشت به مرکز بخش بمانی نیز به طول ۲ کیلومتر نیز همزمان با آغاز آسفالت روستای گدو انجام می شود و مردم این روستا با جمعیت ۶۵ خانوار از نعمت جاده آسفالت برخوردار خواهند شد.

جمالدینی اضافه کرد: بازگشایی مسیر روستاهای پشت کوه بخش مرکزی شهرستان به مرکز شهرستان به طول ۹ کیلومتر تا پایان سال ۹۸ آنجام می شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک گفت:با احداث جاده دسترسی پشت کوه مردم روستاهای سرزه ، مهمانی ، پاراف، گوجگ، گرائیگ ، سردرنگ، دیودان ، همزانگ، سرارو ، بندگرمان با ۱۳۰۰ خانوار از نعمت جاده آسفالت برخوردار می شوند.

شهرستان سیریک دارای ۷۵ روستا و ۲۲۰ کیلومتر راه روستایی است .

انتهای پیام/ق

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=59370