کد خبر:64194 | 1:58:26 - پنج‌شنبه 25 ژوئن 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بمناسبت هفته قوه قضاییه؛
دیدار و نشست فرمانده بسیج سیریک با رئیس دادگستری شهرستان سیریک
امروز به مناسبت هفته قوه قضائیه، فرمانده سپاه شهرستان سیریک به همراه جمعی از پاسداران با رییس دادگستری و مجموعه کارکنان آن دیدار کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی آذینی * ، امروز به مناسبت هفته قوه قضائیه، فرمانده سپاه شهرستان سیریک به همراه جمعی از پاسداران با رییس دادگستری و مجموعه کارکنان آن دیدار کردند.

*سرهنگ پاسدار سید حسن فاطمی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک در این دیدار با تقدیر از کارکنان دستگاه قضایی شهرستان در جهت رفع مشکلات حقوقی مردم، گفت* : امروز دستگاه قضایی شهرستان سیریک با متانت و صبر و شکیبایی در رفع مشکلات مراجعان و پیگیری حقوق عامه مردم در حال خدمت رسانی به مردم است.

*وی افزود:* همکاری خوب دستگاه قضایی با سپاه ناحیه شهرستان سیریک به خصوص در ماموریت های مختلف یکی از موفقیت های است که در این ماموریت ها با همکاری دستگاه قضایی ایجاد می شود.

*فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک تصریح کرد:* پیگیری حقوق عامه مردم و مبارزه بی امان با مفاسد اقتصادی و اداری و برخورد قاطع با عامل و یا عاملین این مفاسد باعث دلگرمی بیشتر مردم خواهد شد.

*رئیس دادگستری شهرستان سیریک نیز گفت:* امروز همه ما اعتقاد داریم که سپاه بازوی توانمند کشور در دفع فتنه های مختلف به خصوص مدافع راستین حریم امنیت و تمامیت ارضی کشور هستند.

*مجید حسینقلی در ادامه از حضور سرهنگ پاسدار فاطمی فرمانده ناحیه ، حاج آقا سهرابی مسئول حوزه نمایندگی و مجموعه سپاه ناحیه بسیج سیریک در هفته قوه قضائیه و دیدار با مجموعه دادگستری قدردانی کرد.*

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=64194