کد خبر:64190 | 1:24:53 - پنج‌شنبه 25 ژوئن 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرمانده ناحیه بسیج سیریک:
دیدار فرمانده بسیج با رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان سیریک
بمناسبت روز سازمان تبلیغات اسلامی و هفته تبلغ سرهنگ پاسدار سید حسن فاطمی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک به همراه جمعی از پاسداران با حضرت حجت الاسلام والمسلمین شیخ علی جعفری رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سیریک* دیدار و در پایان با اهدای لوح تقدیر از ایشان تقدیر کردند.

به گزارش آذینی، بمناسبت روز سازمان تبلیغات اسلامی و هفته تبلغ سرهنگ پاسدار سید حسن فاطمی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک به همراه جمعی از پاسداران با حضرت حجت الاسلام والمسلمین شیخ علی جعفری رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سیریک* دیدار و در پایان با اهدای لوح تقدیر از ایشان تقدیر کردند.

*در این دیدار فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک گفت:* از نظر عقل، انبیاء و اولیای الهی با تبلیغ دین و ارزش‌های دینی هدایت و سعادت انسان ها را به ارمغان آورده‌اند، در عصر خاتمیت اقتضا می‌کند که این جایگاه رفیع انبیای الهی حفظ و در جهت تبلیغ دین و دعوت مر‌دم اقدام شود برای اینکه در غیر این‌صورت آثار این حرکت عظیم الهی از میان مردم رخت برمی‌بندد.

*سرهنگ پاسدار سید حسن فاطمی افزود:* امام خمینی (ره) در خصوص اهمیت تبلیغات می‌فرمایند:« مسأله‌ی تبلیغات یک امر مهمی است که می‌شود گفت در دنیا در رأس همه‌ی امور قرار گرفته است و دنیا بر دوش تبلیغات است. بالاترین چیزی که می‌تواند این انقلاب را در این‌جا به ثمر رسانده و به خارج صادر کند، تبلیغات است.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=64190