کد خبر:48016 | ۱۲:۲۳:۱۰ - جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دوازدهمین شعبه اقماری هرمزگان در بندر کوهستک راه اندازی شد+ تصاویر
رئیس تامین اجتماعی شهرستان سیریک گفت: به مناسبت هفته تامین اجتماعی با حضور ایزدی پور فرماندار سیریک، حیدری مدیرکل تامین اجتماعی هرمزگان ، جمالدینی بخشدار مرکزی ، شهرداران بندر کوهستک و سیریک ، رئیسی رئیس شورای شهرستان و جمعی از مسئولان محلی و مردم شهر بندر کوهستک شانزدهمین دفتر اقماری استان هرمزگان و اولین شعبه اقماری شهرستان سیریک در شهر بندر کوهستک به بهره برداری رسید.

ابراهیم سرودی رئیس تامین اجتماعی شهرستان سیریک در گفتگو با خبرنگار آذینی اظهار کرد: این دفتر اقماری در فضایی به مساحت ۵۰ متر مربع با هدف ارائه کلیه خدمات مربوط به صدور ، تعویض، تمدید و المثنی دفترچه های تامین اجتماعی به بهره برداری رسید.

وی افزود: شهرستان ۴۵ هزار نفری سیریک دارای ۱۴ هزار و پانصد نفر بیمه شدن تامین اجتماعی است.

سرودی یادآور شد: در استان هرمزگان در حال حاضر تعداد ۱۷ شعبه اصلی و دائم و تعداد ۱۲ شعبه اقماری فعال و بیش از ۹۱۹ هزار نفر بیمه شده تامین اجتماعی  و مستمری بگیر برخوردار هستند.

رئیس تامین اجتماعی شهرستان سیریک اضافه کرد:  در صورت استقبال بیشتر مردم شهرستان  و حمایت و همکاری واحدهای تجاری ، گارگاهی و اصناف و بازریان برای  استفاده از بیمه تامین اجتماعی و بهره مند شدن از خدمات تامین اجتماعی بیمارستان تامین اجتماعی در سیریک راه اندازی می شود.

سرودی ابراز کرد: در صورت رسیدن سقف بیمه اصلی و تبعی مردم  به ۲۰ هزار نفر در شهرستان امکان احداث و راه اندازی درمانگاه و بیمارستان تامین اجتماعی فراهم خواهد شد و این امر جز با مساعدت و همراهی همه مردم و مسئولان امکان پذیر نیست.

وی خاطرنشان کرد: با توحه به اینکه حدود ۱۵۰۰ نفر بیمه اصلی و تبعی برای رسیدن به سقف احداث و راه اندازی درمانگاه تامین اجتماعی در شهرستان سیریک وجود دارد و برخورداری شرایط و پتانسیل لازم  مردم در شهرستان سیریک این ظرفیت بالقوه باید برای ارائه خدمات درخور و شان البته با همراهی و کمک همه جوامع محلی و شهرستان دور از دسترس نیست و انشاالله در آینده ای نزدیک این مهم صورت خواهد گرفت.

انتهای پیام/ق

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=48016