کد خبر:52643 | ۱۰:۱۶:۳۶ - چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دهستان بیابان سیریک با ۱۳ هزار جمعیت و ۴۰ روستا فاقد یک سالن ورزش است/ سالنی نیمه کاره که ۴ سال در انتظار تکمیل شدن است
دهستان بیابان شهرستان سیریک با جمعیت ۱۳ هزار نفری از ۳۰ سال پیش تاکنون در انتظار و حسرت احداث یک سالن استاندارد ورزشی است و همه تلاش ها و پیگیری های صورت گرفته تاکنون هیچ نتیجه ای در بر نداشته است.

به گزارش آذینی ،در این دهستان ۴ سال پیش به منظور احداث و راه اندازی سالن ورزشی کلنگ زده شد و عملیات احداث آغاز شد ولی بعد از انجام پی کنی ، فنداسیون و اسکلت آهنی آن به حال خود رها شد و  هم اکنون بعلت شرجی ، رطوبت و گرد و غبار در حال فرسوده شدن و نابودی است.

متولی اصلی ساخت این پروژه اداره کل راه و شهرسازی استان بوده که طبق قرارداد و توافق مصوب شده این سالن طی یک سالن باید احداث و جهت بهره برداری در اختیار ورزش و جوانان قرار می گرفت که متاسفانه با سهل انگاری و بی تفاوتی مسئولان راه و شهرسازی در حال تخریب و هدر رفتن بیت المال است.

سالنی ورزشی که برای جمعیت ۱۳ هزار نفری بیش از ۴۰ روستای دهستان بیابان شهرستان سیریک ۴ سال بیش عملیات اجرایی شروع شد هم اکنون بعلت کمبود اعتبار و بی توجهی مسئولان راه و شهرسازی و عدم پیگیری مسئولان ورزشی استان در آستانه تخریب و فرسودگی است.

متاسفانه با گذشت زمان به جای تکمیل شدن سالن ، این پروژه روز به روز آهن های نصب شده بعلت شرجی ، رطوبت و گرد و غبار در حال پوسیده شدن است و چشم های انتظار نوجوانان و جوانان دهستان بیابان شهرستان سیریک بیابانی تر از گذشته شده است.

سالنی که گلنگ آن به زمین زده شد ، تیرآهن ها نصب ، ولی خبری از ادامه کار برای تکمیل شدن و استفاده آن برای جوانان و نوجوانان روستای گونمردی و جوانان و نوجوانان روستاهای دهستان بیابان شهرستان سیریک نشده است.

دهستان بیابان از توابع بخش مرکزی شهرستان سیریک یکی از دهستان هایی است که بیشتر جوان و نوجوان ورزشکار و تیم های ورزشی برخوردار است اما متاسفانه در این دهستان هیچ گونه زمین ورزشی روباز و مسقف استاندار و یا در حد استاندارد وجود ندارد و سال هاست مردم و جوانان این دهستان منتظر توجه مسئولان استان هستند.

انتهای پیام/ ق

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=52643