کد خبر:58410 | ۱۱:۲۴:۳۹ - جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دنیای استکبار در مقابل عظمت انقلاب ایران اسلامی کم آورده است
نماینده ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان گفت: دنیا استکبار در مقابل انقلاب اسلامی کم آورده و انقلاب اسلامی توانسته جنبش مطالبه گری را در جهان رواج دهد.

به گزارش آذینی به نقل از ، شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ حجت الاسلام رستگار،نماینده ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) دردر مراسم رحلت پیامبر و شهادت امام حسن مجتبی(ع) با بیان اینکه انقلاب ما برگرفته از انقلاب ناب محمدی است، اظهار کرد: شاخصه های انقلاب اسلامی مطابق با شاخصه های سنت رسول خداست.

نماینده ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) یکی از شاخصه های مهم دین اسلام نهی از طاغوت دانست و گفت: اگر می خواهیم انقلاب جامع و کاملی داشته باشیم باید نهی از طاغوت یعنی استکبار ستیز باشیم.

رستگار با بیان اینکه مهمترین اصل انقلاب دینی را استکبار ستیزی است، عنوان کرد: حق جویی جزیی از فطرت انسان و استکبار ستیزی جز ذات دین ما است.

وی افزود: انقلاب ما جامعیت اسلامی دارد یعنی دارای اسلامی بوده که برای دنیا و آخرت مردم برنامه دارد

نماینده ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع)  با تاکید بر اینکه نمی توان اسلام و سیاست را از هم جدا کرد، بیان کرد: عده ای به دنبال آن بوده که دین را از سیاست جدا کنند اما سیاست ما عین دیانت ما است.

رستگار با بیان اینکه امام خامنه ای نائب امام زمان(عج) می باشند، گفت: از شاخصه های انقلاب اسلامی ناب آسمانی دانستن ولایت فقیه و پذیرفتن ولایت است.

وی تصریح کرد: انقلاب ناب داشتن روحیه شهادت طلبی می خواهد که الحمدالله انقلاب اسلامی ما جوانان شهادت طلب زیادی دارد.

نماینده ولی فقیه در سپاه امام سجاد(ع) اظهار کرد: امروز دنیا استکبار در مقابل انقلاب اسلامی کم آورده و انقلاب اسلامی توانسته جنبش مطالبه گری را در جهان رواج دهد.

رستگار خاطر نشان کرد: همان طور که تمام توطئه های دشمن را خنثی کرده ایم به فضل الهی توطئه اقتصادی را نیز پشت سر می گذاریم.

انتهای پیام/

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=58410