کد خبر:54347 | ۲۰:۰۰:۰۹ - جمعه ۱۷ فروردین ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دلارهای چینی معیشت مردم ساحل نشین هرمزگان را به غارت می برد
امام جمعه اهل سنت شهر بندر سیریک افزود: ممنوعیت صید آبزیان باید توسط همه صیادان برای حفظ ذخائر دریا رعایت شود و همه صیادان و مردم باید به حفظ ذخائر آبزیان که متعلق به نسل امروز و آینده است رعایت و اهتمام داشته باشند.

به گزارش آذینی ، شیخ عبدالعزیز افراز  امام جمعه اهل سنت شهر بندر سیریک با انتقاد از صدور مجوز صید در آب های ساحلی دریایی عمان و خلیج فارس بوسیله کشتی های چینی گفت: متاسفانه آقا زاده ها بدون توجه به معیشت  هزاران نفری مردم مرز نشین تنگه هرمز و دریای خلیج فارس با دریافت پول های هنگفت دریا را در اختیار پول های دلار چینی می گذارند و حق و حقوق مردم ساحل نشین هرمزگان به تاراج می برند.

امام جمعه اهل سنت شهر بندر سیریک  بیان کرد:خداوند هر موجود ی را برای هدفی آفریده و بشر را در راس آفرینش و سرور مخلوقات هستی برای عبادت خود آفریده است.

شیخ عبدالعزیز افراز امام جمعه اهل سنت شهر بندر سیریک گفت: زندگی بشر سراسر سختی و مشکلات است و این مشکلات آزمایش خداوند برای بشر به دو گونه است امتحان با نعمت و دارایی که به مراتب سختتر از امتحان با مصیبت است ، چون انسان در مصیبت ها بیشتر به یاد خدا است تا در شادی ها .

وی اظهار کرد:خود خداوند متعال می فرماید انسان طغیان می کند وقتی خود را بی نیاز ببیند به همین خاطر خداوند برای صبر بالاترین مزد و پاداش را در نظر می گیرد ، هر مصیبتی که بر مومن وارد می شود اگر صبر و تحمل کند کفاره گناهانش قرار می گیرد اما اگر حتی خاری هم به پای شخص غیر مومن برود برایش مصیبت است .

شیخ عبدالعزیز افراز با اشاره به شروع فاز دوم اجرای طرح واکسیناسیون فلج اطفال تصریح کرد: از مردم خواست که در طرح واکسیناسیون خانه به خانه  با شبکه بهداشت و درمان  با توجه به اهمیت پیشگیری از این بیماری خطرناک همکار لازم را با ماموران بهداشت و درمان  داشته باشند .

انتهای پیام/ق

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=54347