خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
23/09/15 20:31
شناسه خبر : 69316

دشمن اسلام و انقلاب در این برهه زمانی با شایع پراکنی به فکر مسموم کردن ذهن مردم و جوانان است

امام جمعه شهرستان سیریک گفت: دشمن اسلام و انقلاب در این برهه زمانی به فکر مسموم کردن ذهن مردم و جوانان با شایعات و دروغ پردازی هاست لذا باید همه ما مسئولان و مردم هوشیار باشیم. حجت الاسلام و المسلمین محسن سالاری افزود: سوار شدن بر افکار جوانان با دروغ گویی یکی از شگردهای مرموز […] ...

امام جمعه شهرستان سیریک گفت: دشمن اسلام و انقلاب در این برهه زمانی به فکر مسموم کردن ذهن مردم و جوانان با شایعات و دروغ پردازی هاست لذا باید همه ما مسئولان و مردم هوشیار باشیم.

دشمن اسلام و انقلاب در این برهه زمانی با شایع پراکنی به فکر مسموم کردن ذهن مردم و جوانان است

حجت الاسلام و المسلمین محسن سالاری افزود: سوار شدن بر افکار جوانان با دروغ گویی یکی از شگردهای مرموز دشمنان انقلاب در اغتشاشات سال گذشته بود که زمینه اعتراض و گول خوردن خیلی از جوانان و مردم منجر شد و بسیاری از اموال عمومی مردم نابود و تعدادی از مردم بی گناه توسط اغتشاشگران به قتل رسیدند.

 

وی در ادامه به سخنان رهبر معظم انقلاب در دیدار با مردم سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی اشاره کرد و گفت:حضرت آقا در این دیدار به آشنایی ۶۰ ساله خود با امت بلوچ اشاره کرد و گفت ایران شهر مقر انقلاب و زابل شهر دلیرمردان است،مراقب باشیم برخی افراد و جریان ها چهره سیستان و بلوچستان را بد جلوه ندهند.