کد خبر:46307 | 11:01:12 - جمعه 5 مه 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دریا محور معیشت مردم سیریک است/مسئولان با مردم با متانت و حوصله رفتار کنند
امام جمعه اهل سنت شهر بندر سیریک گفت: دریا محور تامین معیشت مردم شهرستان سیریک است و باید ارتزاق مردم حمایت و تامین شود و ما خواهان این هستیم که مسئولان با مردم با حوصله ، متانت و چشم پوشی در حق مردم نگاه کنند و هیچ وقت خواستار حمایت از قاچاق ، قاچاقچیان و افراد سوجو در جامعه و شهرستان نیستم و نخواهیم شد.

به گزارش آذینی ، شیخ عبدالعزیز افراز امام جمعه اهل سنت شهر بندر سیریک اظهار کرد: انسانیت ایجاد می کند که در حق مردم ترحم صورت گیرد و انصاف هم چیزی بسیار خوبی است که باید از هر دو طرف مسئولان و مردم رعایت و صورت گیرد .

وی افزود: جامعه ای که جاهلیت دارد نه پیشرفت مادیات محقق می شود و نه معنویت در آن صورت می گیرد و از هر دو به دور خواهد بود.

شیخ عبدالعزیز افراز امام جمعه اهل سنت شهر بندر سیریک تصریح کرد:  جامعه باید دارای علم باشد چون علم و دانش است که راه نجات زندگی انسان ها و جامعه را  میسر می سازد روشنگری جامعه با علم است  و بخاطر همین است که معلمی را شغل انبیاء الهی می دانند و جایگاه و عزت و احترام خاصی میان همه انسان ها برخوردار است.

وی با بیان  حدیثی از حضرت رسول اکرم (ص) افزود: برای دانشمندان و انسان های عالم همه از خداوند طلب استغفار ، رحمت و مغفرت الهی می کنند حتی ماهیانی که در آب زندگی می کنند و حتی عابدی که همیشه در حال عبادت برای خداست مقام دانشمند و انسان عالم که در مسیر حق و حقیقت را ه می رود برتر است .

شیخ افراز ابراز کرد: میراث پیامبران برای بشریت علم و دانش است و نجات جامعه با علم امکان پذیر است در واقع علم نگهبان ما از گمراهی ، اشتباه و خطاست و با علم راه رسیدن به رستگاری و سعادت دنیا و آخرت به دست می آید.

امام جمعه اهل سنت شهر بندر سیریک یادآور شد: حضور و مشارکت حداکثری آحاد مردم در جامعه از  مهمترین اولویت های انتخابات برای کشور است برای اینکه امنیت و ثبات کشور با انتخاباتی پرشور و حداکثری صورت می گیرد.

وی اضافه کرد: شرط اول امنیت حضور گسترده و دشمن شکن مردم در انتخابات است و یکی از عوامل مهمی که امنیت را تظمین می کند استفاده از نیروهای داخلی و بومی در برگزاری انتحابات جامعه است.

شیخ عبدالعزیز افراز  عنوان کرد: ازدواج دارای معیار های آسان و خاصی است و باید همه در ازدواج با اتباع بیگانه اجتناب نمایند که تبعات جبران ناپذیری دارد زندگی و کار بسیار مهم است ولی همه باید از قانون تبعیت داشته باشند.

امام جمعه اهل سنت شهر بندر سیریک با تسلیت شهادت مرزداران غیور به خانواده های آنان، جامعه اسلامی بیان کرد: اگر این مزداران و ایثارگران که شبانه روزی حافظ عزت ، کیان و ناموس ما هستند نباشند یقیننا امنیت و عزت کشور دچار خدشه خواهد شد.

شیخ افراز اذعان کرد: برای برقراری امنیت و سربلندی این جامعه خون های بسیاری از انسان های شریف و بزرگی ریخته شده و امروز ما برای دفاع از جامعه ، اسلام و انقلاب مجبور هستیم در خارج مرزها بجنگیم تا دشمنان را در مرزهای کشور نگه داریم و همچنان بر عزت ، امنیت و آرامش خود خدا را شاکر و سپاگذار باشیم.

انتهای پیام/ق

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=46307