کد خبر:53542 | ۱۲:۵۹:۳۸ - جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خدمت به مردم موجب غفران و وصول انسان به بهشت می شود
امام جمعه اهل سنت شهر بندر سیریک گفت: خدمت رسانی صادقانه و خالصانه به مردم ضمن اینکه جایگاه و منزلت انسان را در میان افراد جامعه بالا می برند می تواند موجب غفران و بخشش پاره ای از گناهان و جبران کننده کاستی های انسان گردد و موجب وصول و راهنمایی انسان به بهشت الهی شود.

امام جمعه اهل سنت شهر بندر سیریک گفت: خدمت رسانی صادقانه و خالصانه به مردم  ضمن اینکه جایگاه و منزلت انسان را در میان افراد جامعه بالا می برند می تواند موجب غفران و بخشش پاره ای از گناهان و جبران کننده کاستی های انسان گردد و موجب وصول و راهنمایی انسان به بهشت الهی شود.

شیخ عبدالعزیز افراز امام جمعه اهل سنت شهر بندر سیریک افزود: فلسفه وجودی حکومت دینی، برقراری عدالت و خدمت به مردم است  و همه ما مدیران و مسئولان نظام وظیفه داریم اولا در چارچوب قانون و ثانیا با تبعیت از فرمایشات رهبر معظم انقلاب برای  مردم که  صاحبان اصلی و سرمایه های عظیم انقلاب و نظام هستند خدمت رسانی واقعی و خالصانه داشته باشیم.

وی اظهار کرد: بی تردید، با ثابت شدنِ ارزشی بودن بحث خدمت رسانی، ضرورت و اهمیت آن نیز روشن تر می شود و خدمتگزاران را در خدمت بیشتر و بهتر، با انگیزه جلب رضایت خداوند متعال شایق تر و در خودسازی، تهذیب نفس و قرب الهی بهره مند خواهد کرد.

انتهای پیام/ق

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=53542