کد خبر:57801 | ۱:۴۸:۵۹ - یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خبرنگاران شهرستان سیریک تجلیل شدند+تصاویر
بمناسبت روز خبرنگار باحضور احمد جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک و با حضور شیخ عبدالعزیز افراز امام جمعه اهل سنت، کریمی رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی ، شهرداران و مدیران ادارات و نهادهای شهرستان سیریک در محل سالن اجتماعات فرمانداری سیریک با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل بعمل آمد.

به گزارش آذینی ، فرماندار شهرستان سیریک در این آئین گفت: خبرنگاران شهرستان سیریک انسان های شریف ، صادق ، دلسوز و بی ادعا که همواره با نیت خالص و هدفی پاک به منظور کمک به اعتلای شهرستان گام برداشتند.

نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک افزود: خبرنگار باید هوشمند و زیرک باشد و بتواند از فرصت های بدست آمده در بهترین زمان و مکان در عین صداقت و راستی واقعیت ها را به جامعه با هدف کمک به پیشرفت و یا جلوگیری از زیان و ایجاد خسارت تلاش و گام بردارد.

وی اظهار کرد: خبرنگار باید فارغ از بحث و مسائل سیاسی و مذهبی عمل کند و بیشتر به دنبال اجرای رسالت اصلی خبرنگاری که بیان واقعیت هاست بپردازد در غیر اینصورت کار خبرنگار، خبرنگاری نیست بلکه پرداختن به حاشیه ها و خارج شدن از رسالت اصلی خبرنگاری است.

جمالدینی بیان کرد: خبرنگار باید با نقد های سازنده و واقع بین در مسیر کمک به رونق و توسعه و اعتلای جامعه خود که رفع مشکلات و کمبودها و انعکاس آثار و دستاوردهاست اقدام کند .

فرماندار شهرستان سیریک اضافه کرد: امروزه با توجه به گستره فضای مجازی و نقش مهم و تاثیر گذار یک خبرنگار و رسانه در جامعه انتظار  جامعه از رسالت یک خبرنگار  بسیار مهم است و باید بتواند هم در بحث نقد، هم در بخش انعکاس دستاوردهای نظام و دولت و هم در انعکاس آثار و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و مقابله با نقشه ها و توطئه های دشمنان و بیگانگان بموقع وارد صحنه عمل کند و نقش آفرینی داشته باشد.

جمالدینی خاطرنشان کرد: همه ادارات و نهادهای شهرستان سیریک مکلف اند در بحث خبر و انعکاس مشکلات و دستاوردهای مجموعه خود با خبرنگاران شهرستان تعامل و ارتباط دوسویه داشته باشند و انتظار است همه مسئولان و مدیران نسبت به سوالات خبرنگاران پاسخگو باشند برای اینکه خبرنگاران سفیران مطالبه گری مردم در جامعه هستند .

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=57801