کد خبر:48060 | ۶:۳۹:۱۳ - شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حضور گروه جهادی دانشگاه صنعتی شاهرود در سیریک
فرماندار شهرستان سیریک گفت: اردوی گروه جهادی دانشجویان دانشگاه صنعتی شاهرود به منظور انجام فعالیت های جهادی در بخش مختلف مردادماه سال جاری در سطح شهرستان سیریک برگزار می شود.

میر مرسل ایزدی پور فرماندار شهرستان سیریک در گفتگو با خبرنگار آذینی اظهار کرد: در این اردوی جهادی که به سر پرستی علی رمضانی یکی از دانشجویان دانشگاه صنعتی شاهرود مدیریت می شود در دو بخش برادران و خواهران در شهر گروگ ، شهر سیریک و روستاهای اطراف شهرستان برگزار می شود.

وی افزود: این اردوی جهادی به مدت ۱۵ روز احتمالا با مشارکت بیش از ۶۰ نفر از دانشجویان در زمینه های عمرانی ، اقتصادی، اشتغالزایی، فرهنگی ، قرآنی ، اجتماعی و آموزشی اجرا خواهد شد.

ایزدی پور یادآور شد: یکی از مهمترین هدف های گروههای جهادی را لبیک به  فرمایشات مقام معظم رهبری ، توجه به مناطق محروم ،کمک به احیای ظرفیت های مناطق محروم، نوعی خودسازی برای استفاده از نعمت های خداوند، شناخت و درک موقعیت های زندگی و شرایط مناطق محروم مردم در جامعه است.

نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک اضافه کرد: ما در سطح شهرستان سیریک این آمادگی را داریم که با کمک مردم و استفاده از تمام ظرفیت های ادارات و نهادهای شهرستان برای همکاری و همراهی گروههای جهادی  که در راستای خدمت به مردم انجام می شود مساعدت داشته باشیم.

انتهای /ق

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=48060