کد خبر:63438 | ۱:۲۰:۵۶ - جمعه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۹
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار سیریک:
جهش تولید یعنی احیای ظرفیت های داخلی / سیریک شهرستانی که ظرفیت های بالقوه ای در جهش تولید برخوردار است
فرماندار شهرستان سیریک گفت:* حمایت و استفاده از تولیدات داخلی و کار و سرمایه ایرانی مهم‌ترین عامل در تحقق رهنمود مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) در نام‌گذاری امسال است.

احمد جمال‌الدینی فرماندار شهرستان سیریک در گفت‌وگو با خبرنگار آذینی در سیریک اظهار داشت:* خوداتکایی و تکیه بر دانش بومی یکی از عوامل مهم در اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص نام‌گذاری سال جدید با عنوان «جهش تولید» است.
*وی افزود* : اصلاح تفکر اقتصادی در جامعه فعلی ما، ابتدا با افزایش کیفیت کالاهای تولیدی و اصلاح الگوی خرید صورت می‌پذیرد و باید استفاده از تولیدات داخلی مد نظر باشد.
*فرماندار شهرستان سیریک گفت:* اگر می‌خواهیم به رونق تولید در کشور برسیم بایستی برای رشد سرمایه‌های ملی تلاش کنیم و این مهم تنها با کاهش واردات و رفتن به‌سمت و سوی صادرات و اتکا به تولیدات داخلی امکان‌پذیر است.
*جمال‌الدینی بیان کرد:* سمت و سوی اقتصاد کشور باید به سمت افزایش کیفیت تولیدات داخلی پیش برود و استفاده از کالاهای ایرانی باید برای همه یک اولویت باشد.
*وی ادامه داد:* دولت برای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، مصمم است و همه تلاش کنیم از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود در مسیر توسعه و پیشرفت کشور استفاده کنیم.
*فرماندار سیریک عنوان داشت:* با تمام توان برای تحقق شعار سال و برنامه‌های دولت خدمتگزار تدبیر و امید، تلاش مستمر و برای اعتلای ایرانی سربلند همت و کار مضاعف خواهیم داشت.
*جمال‌الدینی در پایان یادآور شد:* اولویت کاری دولت بحث اشتغال است و مهمترین دغدغه استاندار محترم در سطح استان هرمزگان و شهرستان سیریک نیز همین مسأله است و به‌همین‌منظور با دستور وی، تمامی مجوزها برای طرح‌های کوچک و متوسط در طی دو هفته تا یک ماه بایستی صادر گردند و این مهم نیازمند همت آحاد جامعه با ورود به چرخه تولید است.انتهای پیام/ق

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=63438