خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
20/09/13 20:24
شناسه خبر : 65476

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی هفته دفاع مقدس در سیریک

به ریاست احمد جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک و با حضور حجت الاسلام و المسلمین شیخ حسن حیدری امام جمعه شهرستان و سرهنگ پاسدار سید حسن فاطمی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک ، بخشداران ، شهرداران و مدیران ادارات و نهادها جلسه برنامه ریزی و هماهنگی هفته دفاع مقدس در محل سالن فرمانداری سیریک برگزار شد. ...

به گزارش آذینی ، فرماندار شهرستان سیریک با تسلیت ایام محرم و شهادت حضرت امام سجاد(ع) و گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: هفته دفاع مقدس ایام زنده نگه داشتن و صیانت از ارزش هایی همچون اتحاد،ایمان،اعتقاد و اطاعت صادقانه از امام و رهبری و زنده نگه داشتن ارزش های شهید و شهادت است.

احمد جمالدینی نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک افزود: همه ما مدیون رشادتهای شهدای گرانقدر و ایثارگران عزیز هستیم و وظیفه داریم با نهایت توان نسبت به ترویج فرهنگ شهادت و مقاومت و خدمت خالصانه و بی ادعا در رفع مشکلات مردم به ویژه برای نسل جوان تلاش کنیم.

حجت الاسلام و المسلمین شیخ حسن حیدری امام جمعه شهرستان سیریک نیز با تسلیت شهادت امام سجاد(ع) افزود: جنگ تحمیلی با دستان خالی برای ما شروع شد اما با ایمان و توکل بر خدا و ایثار و شجاعت با پیروزی ما به پایان رسید، در هفته دفاع باید واقعیت را به مردم بگوئیم از اهداف انقلاب و گنجینه های دفاع مقدس به مردم گفته شود و همه سعی کنیم راه شهدا را با خدمت و کار برای مردم پر قدرت ادامه دهیم تا شرمنده شهداء نباشیم

محمد ظاهری ادیب مدیر آموزش و پرورش شهرستان سیریک نیز تصریح کرد: آموزش و پرورش شهرستان نیز در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و ارزش های والای انقلاب اسلامی با فضا سازی و اجرای آئین های ویژه و نمادین و اجرای مسابقات فرهنگی هنری میان دانش آموزان آنرا گرامی خواهیم داشت.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان سیریک نیز افزود: در هفته دفاع مقدس متناسب با وضعیت فعلی و با رعایت همه دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی در سطح شهرستان با همکاری و همراهی بسیجیان عزیز و مسئولان ادارات و نهادهای برگزار خواهیم کرد.