کد خبر:58808 | ۲۳:۴۲:۳۱ - شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دراستای توجه به ارتقای فرهنگ شهرستان؛
جلسه شورای فرهنگ عمومی سیریک
به گزارش آذینی این جلسه با دستور کار ترویج فرهنگ امربه معرون و نهی از منکر ، ارائه گزارش عملکرد شورای امر به معروف و نهی از منکر برگزار شد. در ادامه این جلسه هر یک از اعضا با تبیین و تشریح مسایل فرهنگی شهرستان نظرات خود را بیان کردند و در ادامه امام جمعه […]

به گزارش آذینی این جلسه با دستور کار ترویج فرهنگ امربه معرون و نهی از منکر ، ارائه گزارش عملکرد شورای امر به معروف و نهی از منکر برگزار شد.

در ادامه این جلسه هر یک از اعضا با تبیین و تشریح مسایل فرهنگی شهرستان نظرات خود را بیان کردند و در ادامه امام جمعه شهرستان سیریک ضمن تشکر از اعضا  در خصوص مسائل فرهنگی شهرستان مطالبی بیان کرد.

حجت الاسلام و المسلمین حیدری افزود: برای تاثیر گذاری برنامه های فرهنگی شهرستان باید تعقل، اخلاق، ایمان، علم و عمل را در جامعه ارتقا دهیم و برای مقابله با هجمه های دشمنان چشم انداز فرهنگی  مطلوبی در افق جامعه ترسیم کنیم.

جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک نیز در سخنانی درباره  نحوه برخورد مردم با مسائل اجتماعی ، توجه بیشتر به مناطق در حاشیه ، آسیب های اجتماعی ، اورژانس های اجتماعی ، بالا بردن حس اعتماد در بین مردم ، تعامل بین اقشار و گروه های اجتماعی ، توجه و اهمیت نقش نهادهای مردمی ، ایجاد زمینه های بیشتر برای حضور دانشگاهیان و اساتید دانشگاه در ارائه طرح ها و پیشنهادات در مسائل فرهنگی شهری و روستایی مطرح کرد.

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=58808