کد خبر:55141 | ۱۱:۵۰:۴۷ - یکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جلسه شورای بهداشت شهرستان سیریک
به ریاست مهندس عبدالله پرتابیان فرماندار شهرستان سیریک جلسه شورای بهداشت با حضور رئیس شبکه بهداشت و درمان درمان ، جمالدینی بخشدار مرکزی و دیگر اعضای در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش آذینی ، عبدالله پرتابیان فرماندار شهرستان سیریک در این جلسه افزود: این جلسه با هدف بررسی و نظارت بر واحدهای صنفی بویژه مواد غذایی و لبنی، اجرای طرح ویژه نوروز ۹۸ برگزار شد.

وی ابراز کرد: بحث سلامت و امنیت غذایی مردم از مباحث بسیار مهمی است که در این خصوص تاکنون شورای سلامت شهرستان مصوبات بسیار خوبی داشته است و امیدواریم منشا خیر و برکت خوبی برای زندگی مردم داشته باشد.

پرتابیان بیان کرد: با تعامل و همکاری بین مردم و مسئولان و مساعدت و بزرگواری خیرین نیک اندیش، مسائل و مشکلات بهداشتی شهرستان به حداقل رسیده و شاهد تغییرات اساسی در خصوص ارتقاء شاخص های بهداشتی در شهرستان در روزهای آینده خواهیم شد.

فرماندار شهرستان سیریک ضمن تاکید بر لزوم جمع آوری پسماندهای شهری و روستایی تصریح کرد: می بایست تدابیری اتخاذ شود تا معضلات مربوط به جمع آوری پسماندها مرتفع و دستگاه های متولی باید اقدامات لازم را انجام دهند.

انتهای پیام/ق

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=55141