کد خبر:59999 | ۱۳:۵۴:۱۸ - شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جلسه شورای اداری کارکنان فرمانداری شهرستان سیریک برگزار شد/ هدف تسریع در روند خدمت رسانی و تکریم ارباب رجوع است
به ریاست عبدالله پرتابیان فرماندار شهرستان سیریک و با حضور عباسی معاون فرماندار، جمالدینی بخشدار مرکزی و سایر همکاران دوایر فرمانداری و بخشداری مرکزی جلسه شورای اداری کارکنان در محل سالن اجتماعات فرمانداری سیریک برگزار شد.

به گزارش آذینی ، فرماندار شهرستان سیریک در این جلسه گفت: با توجه به نزدیکی به ایام الله دهه مبارک فجر، لازم و ضروری است همه کارمندان فرمانداری و بخشداری های مرکزی و بمانی با برنامه ریزی  از همین حال مقدمات لازم  برای اجرای فعالیت های فرهنگی هنری و آماده سازی طرح های عمرانی داشته باشند.

عبدالله پرتابیان فرماندار شهرستان سیریک افزود: کارمندان فرمانداری و بخشداری ها باید همیشه مطالبه گری از مدیران ادارات و نهادها در راستای خدمت و تکریم ارباب رجوع داشته باشند.

وی اظهار کرد: رعایت نظم،  عدالت ، انصاف و خوش اخلاقی در برخورد با مردم را از مهمترین صفات یک کارمند و خدمتگزار مردم برشمرد.

پرتابیان ابراز کرد: یک کارمند خوب و وظیفه شناس باید همواره برای پیشرفت و موفقیت حوزه کاری خودش برنامه و طرح داشته باشد و منتظر ارجاع نامه تنها نباشد نبض یک اداره و سازمان با فعالیت و پویایی مجموعه کارمندان آن به موفقیت و سربلندی خواهد رسید.

نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک یادآور شد: کارمندان فرمانداری و بخشداری ها باید با آگاهی و اشراف اطلاعاتی پیرامون حوزه کاری  در راستای  پیگیری و مطالبه گری خدمت به مردم به منظور تسریع در فرآیند انجام کارها برنامه ریزی داشته باشند.

پرتابیان اضافه کرد: کارمندان فرمانداری و بخشداری ها باید با سرکشی و نظارت از ادارات، شهرداری ها ، دهیاران جهت کمک به خدمت رسانی به مردم ضمن یادآوری و پیگیری مطالبات، بازوی توانمند فرماندار و بخشداران در راه عمران و توسعه شهرستان گام بردارند.

انتهای پیام/ق

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=59999