خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۶/۱۱/۱۶ ۰۸:۲۵
شناسه خبر : 52954

جشن انقلاب شیعه و سنی در گونمردی سیریک برگزار شد+ تصاویر

جشن انقلاب ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی مردم ، دانش آموزان و مسئولان شیعه و سنی دهستان بیابان شهرستان سیریک در روستای گونمردی برگزار شد. ...

به گزارش  آذینی ، همزمان با پنچمین روز ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی مراسم جشن انقلاب با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی هنری با شرکت  ایزدی پور فرماندار سیریک و جمعی کثیری از مسئولان ، دانش آموزان و مردم دهستان بیابان بخش مرکزی شهرستان سیریک در مدرارس شبانه روزی مهر ، حجاب و الهیه روستای گونمردی برگزار شد.

فرماندار شهرستان سیریک در این مراسم گفت: ایام الله دهه مبارک فجر برای آحاد ملت ایران سرشار از شور و عشق به وطن و ارزش های اسلامی و انقلابی است .

میر مرسل ایزدی پور فرماندار شهرستان سیریک افزود: همه ملت و مسئولان و دست اندارکاران نظام باید دستاوردهای نظام را برای مردم تداعی کنند و وظیفه همه ماست با اتحاد ، وحدت و دست در دست یکدیگر دادن به منظور پیشبرد اهداف نظام و ارزش ها و آرمان های انقلاب بکوشیم.

وی اظهار کرد: امروز الحمدالله در شهرستان سیریک شاهد هستیم که به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خدمات ارزنده ای در سطح روستاها و شهرهای شهرستان در بخش های مختلف جهت خدمت و رفع محرومیت صورت گرفته است.

ایزدی پور خاطرنشان کرد: در نظام انقلاب اسلامی شیعه و سنی، سیاه و سفید ، اقوام و مذاهب و فرق اسلامی تفاوتی با یکدیگر ندارند و در ارائه خدمات و رعایت عدالت همه با هم برابرند و این در هیچ جای دنیا سابقه ندارد که همه با یک نگاه دیده شوند.

این مسئول بیان کرد: همه ما شاهد هستیم که در بسیاری از کشورهای اروپایی و امریکایی نژاد پرستی در اوج قرار  دارد و علی رغم همه وعده های مسئولان آنها ، تبعیض، عدم رعایت حقوق شهروندی، بیکاری ، فقر و تعرض و تجاوزهای آشکار به ملت ها از سوی مدعیان حقوق بشر اتفاق می افتد و کسی پاسخگوی مردم نیست.

این مراسم با مشارکت دهیاری و شورای اسلامی روستای گونمردی و مدیریت آموزشگاههای مهر ، حجاب و الهیه روستای گونمردی برگزار شد.

انتهای پیام/ق