کد خبر:58423 | ۸:۱۵:۲۲ - دوشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جشنواره نخستین واژه آب شرق هرمزگان در سیریک برگزار شد+تصاویر
جشنواره نخستین واژه آب بصورت پایلوت در شرق هرمزگان با شرکت ۴۰۰ نفر از دانش آموز مقطع ابتدایی در سالن غدیر شهر بندر سیریک برگزار شد.

جواد منصوری قائم مقام مدیرعامل آبفای شهری هرمزگان در گفتگو با خبرنگار آذینی افزود: در این جشنواره گروهی از هنرمندان با اجرای برنامه های طنز عروسکی در زمینه مصرف کردن آب ، توجه به خشکسالی و صرفه جوئی در مصرف آب با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی هنری برگزار شد.

وی اظهار کرد: هدف از برگزاری جشنواره نخستین واژه آب این است که دانش‌آموزان ابتدایی بویژه پایه اولی همزمان با یادگیری اولین کلمه آب با مفاهیم و نقش و اهمیت آب در زندگی و همچنین با محدودیت‌های جدی آب در جامعه آشنا شوند.

منصوری اظهار کرد: آب نعمت خدادادی است که جایگزینی ندارد و باید یهینه و درست مصرف شود و فرهنگ‌ سازی در مصرف آب و ضرورت مصرف بهینه موضوع بسیار مهمی است که باید از مدارس آغاز شود و آموزش نسل نوجوان به ویژه در مقاطع ابتدایی و استمرار این حرکت‌ها می‌تواند نتایج موثر و ماندگاری را در آینده داشته باشد.

وی گفت:در دهمین سال برگزاری جشنواره آب در کشور و استان هرمزگان علاوه بر اجرای برنامه های شاد و آموزشی آب پگیچ های آموزشی  به منظور انتقال مفهوم و اهمیت آب میان دانش آموزان توزیع شد.

قائم مقام مدیرعامل آبفای شهری هرمزگان  یادآور شد: جشنواره نخستین واژه آب به منظور ارتقای سطح آگاهی‌های مخاطبان و ترویج فرهنگ مصرف درست آب از طریق معلمان و مدیران علاوه بر دانش آموزان به خانواده ها انتقال تا زمینه فرهنگ صحیح آب آموزش داده شود.

انتهای پیام/ق

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=58423