کد خبر:44913 | 8:17:22 - جمعه 24 مارس 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ثبت نام ۱۱۵ داوطلب شوراهای اسلامی شهر و روستا در سیریک/ مشارکت داوطلبین شهری بسیار ضعیف است
فرماندار و رئیس هیات اجرایی شهرستان سیریک گفت: از شروع ثبت نام پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان سیریک بیش از ۱۱۵داوطلب از سه شهر و دو بخش شهرستان ثبت نام کردند.

میرمرسل ایزدی پور فرماندار و رئیس هیات اجرایی شهرستان سیریک در گفتگو با خبرنگار آذینی اظهار کرد: از شروع ثبت نام تا ظهر پنجمین روز ثبت نام داوطلبین  در شهرستان سیریک از مجموع ۱۱۵نفر تعداد ۱۱۲ نفر مرد و ۳ نفر زن شرکت  نمودند.

وی افزود: از مجموعه داوطلبین ثبت نام شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان سیریک تعداد ۲ نفر داوطلب شهری و ۱۱۳ نفر داوطلب روستایی ثبت نام نمودند.

ایزدی پور بیان کرد: در پنجمین دوره  انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان سیریک تا روز پنجم تعداد ۱۷ نفر داوطلب بخش بمانی و  ۹۸ نفر داوطلب بخش مرکزی ثبت نام شده است.

فرماندار شهرستان سیریک اضافه کرد: ثبت نام پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از ۳۰ اسفند ماه سال ۱۳۹۵ آغاز شده و تا ۶ فروردین ماه سال جاری ادامه دارد.

این مسئول تصریح کرد : ستاد انتخابات شهرستان سیریک واقع در فرمانداری از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۰ آماده ثبت نام از داوطلبین شوراهای اسلامی شهر و روستا می باشد، لذا ما از همه بزرگواران داوطلب تقاضا  داریم نسبت به ثبت نام اقدام نمایند و آنرا به روز های پایانی  موکول نکنند.

ایزدی پور خاطرنشان کرد: در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان سیریک در روز اول ۹ داوطلب، روز دوم ۲۳ داوطلب ، روز سوم ۳۲ داوطلب ، روز چهارم ۵۰ داوطلب و تا ظهر روز پنچم ۲ داوطلب ثبت نام کردند.

وی با بیان اینکه خداوند متعال شورا و مشورت را از ویژگی های مومنان برمی شمارد و عمل به شورا و مشورت را برای مومنان عملی واجب می داند اظهار کرد: تاکنون پائین ترین میزان مشارکت در شهرستان سیریک مربوط به داوطلبین سه شهر، بویژه شهرهای بندر کوهستک ، گروگ و سیریک است.

شهرستان ۴۵ هزار نفری سیریک دارای سه شهر ، دو بخش و ۷۵ روستاست.

انتهای پیام/ق

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=44913