کد خبر:64718 | 1:22:54 - دوشنبه 10 آگوست 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار سیریک :
توسعه صادرات و واردات ملوانی و مرزنشینی در سیریک
به ریاست احمد جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک و دبیری محمد کریمی رئیس اداره صنعت معدن تجارت شهرستان و با حضور مهندس پناهی رئیس اداره بندر و دریانوردی شهرستان ، مهندس شاهی بهروز رئیس گمرگ شهرستان و دیگر مدیران و تجار و بازرگان جلسه شورای ساماندهی مبادلات مرزی شهرستان سیریک در محل سالن فرمانداری برگزار شد.

به گزارش آذینی ، این جلسه با هدف پیگیری  و رفع موانع و مشکلات روند توسعه صادرات و واردات ملوانی و مرزنشینی و پیگیری امور مالیاتی شناورهای تجاری شهرستان برگزار شد.

فرماندار سیریک در این جلسه افزود: با توجه به سرمایه گذاری های کلان صورت گرفته دولت در بخش های زیرساختی مانند مجتمع بندری سیریک برای رونق اقتصادی شهرستان و منطقه افزود:استراتژی توسعه‌ پایدار کشور به لحاظ اقتصادی، توسعه صادرات غیرنفتی است و شهرستان سیریک یکی از این ظرفیت های بزرگ برای ایجاد اشتغال پایدار و رونق اقتصادی منطقه برخوردار است.

جمالدینی یادآور شد: صادرات موضوع مهمی برای کشور است و هیچ تردیدی در آن نیست و راه برون‌رفت از اقتصاد تک‌پایه و وابستگی به نفت و درآمدهای ناشی از فروش نفت را فقط در توسعه صادرات غیرنفتی می‌توان دید و در این میان شهرستان های مثل سیریک که از موقعیت های استراتژیکی برای رونق اقتصادی برخوردارند باید با استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی و مردم احیا و شکوفا شود.

لازم به یادآوری است که شهرستان سیریک درارای دو اسکله بسیار خوب و مجهز برای رونق صادرات و واردات کالاهای ملوانی و مرزنشینی در شهر بندر سیریک و بندر کوهستک است .

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=64718