کد خبر:58965 | ۷:۲۹:۴۶ - پنج شنبه ۸ آذر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
توزیع ۲۴۳ تن برنج در سیریک
فرماندار شهرستان سیریک گفت: با هدف تامین کالاهای اساسی و ضروری در شهرستان مقدار ۶۸ تن برنج هندی با قیمت هر کیسه ۱۰ کیلویی ۷۵ هزار تومان در حال توزیع است.

به گزارش آذینی ، عبدالله پرتابیان فرماندار شهرستان سیریک افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۲۴۳ تن انواع برنج های هندی با قیمت مصوب در دو بخش بمانی و مرکزی شهرستان توزیع شده است.

وی اظهار کرد: همچنین در راستای تامین دیگر کالاهای اساسی و ضروری در شهرستان بیش از ۷ تن گوشت قرمز به قیمت هر کیلویی ۲۹ هزار تومان و ۱۰ تن مرغ به قیمت هر کیلویی ۶ هزار و ۴۰۰ تومان توزیع شده است.

کریمی خاطرنشان کرد: با توجه به نوسانات قیمت در بازار فعلی ، تنظیم بازار یکی از اولویت های اصلی  اداره صنعت معدت تجارت برای ایجاد تعادل در قیمت کالاهاست و این موضوع با جدیت در دستور کار اعضای ستاد تنظیم بازار  بویژه بازرسان در سطح شهرستان قرار دارد.

فرماندارشهرستان سیریک تصریح کرد: برای جلوگیری از افزایش قیمت کالاهای اساسی یکی از عوامل مهم وتاثیر گذار این است که بازرسی های خود را افزایش بدهیم و بر وضعیت قیمت ها نظارت بیشتر ودقیق تری داشته باشیم .

پرتابیان یادآور شد: در این جلسه راهکارهای مقابله با مسائل و مشکلات مرتبط با بازار توسط اعضا مورد بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم به منظور تداوم آرامش بازار در شهرستان به دستور عباسی معاون فرماندار شهرستان سیریک اتخاذ گردید.

شهرستان ۴۵ هزار نفری سیریک در فاصله ۱۷۵ کیلومتری شرق  مرکز استان قرار دارد .

انتهای پیام/ق

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=58965