خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۷/۰۱/۱۵ ۰۵:۴۵
شناسه خبر : 54331

تور نوردی رایگان سه فروند لنج شهر بندر کوهستک+ تصاویر

رئیس شورای شهرستان سیریک افزود: در راستای جذب گردشگر و تکریم و ارائه خدمات به مسافران نوروزی 3 فروند لنج از اهالی شهر بندر کوهستک به صورت رایگان اقدام به جابه جایی مسافران در قالب تور دریانوردی کردند. ...

مسعود رئیسی  رئیس شورای اسلامی شهرستان سیریک در گفتگو با خبرنگار آذینی گفت: این سه فروند لنج تجاری هر ساله بصورت رایگان و با هدف ارائه خدمت و عیدی به میهمان و گردشگران در ایام نوروز نسبت به جابه جایی گردشگران در اسکله بندر کوهستک و نوار ساحلی تور دریایی برای گردشگران برگزار می کنند.

وی اظهار کرد: این کار باعث شور و نشاط و جذب بیشتر گردشگران به شهر بندر کوهستک شده بطوری که این سه فروند تا پاسی از شب در ایام نوروز بعلت استقبال زیاد گردشگران کار جابه جایی و دریانوردی را انجام می دهند.

رئیسی اضافه کرد: از ابتدای تعطیلات نوروزی به وسیله این سه فروند لنج بیش از ۱۲ هزار گردشگر نوروزی در قالب تور دریانوردی بصورت رایگان استفاده کردند.

این  مسئول یادآور شد: شهر بندر کوهستک با داشتن ساحلی شنی و ماسه ای بکر ، اسکله مدرن و زیبای صیادی و تجاری ، ساختمان قدیمی گمرگ، داشتن کوهها و منظره های طبیعی نخلستان ها و درختان طبیعی و غروب بسیار قشنگ هر ساله پذیرای گردشگران و مسافران زیادی از سراسر کشور و شهرستان های استان هرمزگان است.

رئیسی اضافه کرد: این شهر با جمعیت ۴ هزار نفری در امتدادی دریای عمان و خلیج فارس و در فاصله ۳۰ کیلومتری جنوب میناب و ۳۰ کیلومتری شمال شهر بندر سیریک و جاده اصلی میناب سیریک قرار دارد.

انتهای پیام/ق