کد خبر:56348 | ۱۳:۰۰:۲۳ - جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تحریم های دشمنان بر علیه ملت ایران چیز تازه ای نیست که ما از آن بترسیم/ رمز موفقیت توکل بر خدا و وحد و همدلی مردم و مسئولان است
امام جمعه اهل سنت شهر بندر سیریک گفت: حج نمایشی عظیم از وحدت جامعه اسلامی است که هر مسلمانی وظیفه دارد با رها شدن از همه قید و بندها و پیوندهای زندگی و پرهیز از همه روزمرگی‌ها در این نمایش عظیم الهی که دوری از هوای نفسانی و پرستش خداوند یگانه و یکتاست شرکت کند.

به گزارش آذینی ، شیخ عبدالعزیز افراز امام جمعه اهل سنت شهر بندر سیریک گفت:قربانی کردن حضرت اسماعیل توسط پدر بزرگوارشان حضرت ابراهیم اطاعت پذیری محض از پروردگار متعال است و یک امتحان الهی برای اسماعیل و درس عبرتی برای بندگان خدا بود.

وی اظهار کرد: خداوند متعال به هیچ بنده ای از  بندگان خودشان نیازمند کمک نیست ولی دوست دارد بندگانش تقوا  داشته باشند و قدر نعمت ها ی بیکران او را بدانند و در روی زمین انسان با هم مهربان و به یک دیگر ظلم و ستم نکنند و به  مقدرات الهی قانع و راضی باشند.

امام جمعه اهل سنت شهر بندر سیریک یادآور شد: آب زمزم برای یک مسلمان بسیار مهم و ارزشمند است و یکی از اهداف جمع شدن انسان های مسلمان در مکه برای زیارت خانه خدا نوشیدن آب مقدس زمزم و تبرک جستن از این آب گوارا و الهی است.

شیخ عبدالغزیز افراز اضافه کرد: مشکلات اقتصادی در جامعه وجود دارد و کسی منکر آنها نیست و برای غلبه بر آنها و نا امید کردم دشمنان راهی جز اتحاد و همدلی و پرهیز از اختلاف افکنی و تلاش مضاعف وجود ندارد .

وی تصریح کرد: رمز موفقیت کشور در گروه عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری است و اگر مردم و مسئولان به وظیفه خود عمل کنند تحریم های دشمنان بی اثر خواهد شد تحریم های دشمنان از شروع انقلاب اسلامی برای مردم ایران بود و چیز تازه ای نیست که ما از آن وحشت داشته باشیم ایمان به خدا و داشتن پشتکار و مبارزه جدی با فساد و همدل بودن همه سختی ها و مشکلات برطرف خواهد شد.

انتهای پیام/ق

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=56348