کد خبر:67069 | 23:00:25 - سه‌شنبه 26 ژانویه 2021
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معاون وزیر در سیریک:
تجارت دریایی و سرمایه‌گذاری در بنادر شرق هرمزگان افزایش می یابد*/بندر تجاری سیریک از نظر ظرفیت، زیرساخت‌های دریایی شرایط بالقوه ای دارد
*مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور گفت*: توسعه و تجهیز بنادر شرق هرمزگان برای بالا بردن میزان تجارت و توجه به نیاز دریایی این منطقه صورت می گیرد.

به گزارش آذینی،*مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور گفت*: توسعه و تجهیز بنادر شرق هرمزگان برای بالا بردن میزان تجارت و توجه به نیاز دریایی این منطقه صورت می گیرد.

*محمد راستاد در گفتگو با خبرنگار آذینی شهرستان سیریک افزود*: اقداماتی جهت توسعه و تجهیز بنادر شرق هرمزگان در حال اجرا است تا اینکه زمینه تجارت دریایی و سرمایه‌گذاری بیشتری برای تجار این منطقه فراهم شود.

*وی با بیان اینکه، سیریک از ظرفیت تبدیل شدن به قطب صادرات کالای غیر نفتی نیز برخوردار است عنوان کرد*: بندر تجاری سیریک از نظر ظرفیت، زیرساخت‌های دریایی شرایط بالقوه ای دارد، که برای صادرات کالاهای غیر نفتی و همچنین تجارت خارجی پایدار، برای این بندر برنامه‌هایی مد نظر است.

*وی با اشاره به اینکه مشکلات تجار شهرستان سیریک با تکمیل پسکرانه رفع می‌شود، افزود*: از آنجائیکه پروژه احداث اسکله بندر سیریک پیشرفت ۸۰ درصدی دارد، امیدواریم که در ماه‌های اول سال آینده این اسکله به بهره‌برداری برسد.

*راستاد در ادامه به طرح جامع بندر سیریک اشاره کرد و گفت*: طرح جامع بندر سیریک در سه فاز است که با تکمیل این طرح شاهد رونق فعالیت‌های اقتصادی و تجاری خوبی در این بندر خواهیم بود.

*وی اضافه کرد*: سامانه اطفا حریق اسکله بندر سیریک نیز پیشرفت مناسبی داشته است و به منظور تکمیل سامانه اطفای حریق یک فروند شناور ناجی و همچنین یدک کش آتشخوار به اسکله بندر سیریک اضافه می‌شود.

انتهای پیام/ق

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=67069