کد خبر:56811 | ۴:۱۷:۲۶ - جمعه ۱۰ خرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بهترین راه شناخت امام، رجوع به سخنان حضرت امام و تبیین خلف صالح ایشان امام خامنه ای است /امروز ضروری است که یک صدا از جمهوری اسلامی شنیده شود و آن هم صدای مقاومت و ایستادگی است/تا ۲۵ سال آینده اصلا اسرائیلی وجود نخواهد داشت تا طرح معامله قرن محقق شو
حجت الاسلام و المسلمین حیدری با اشاره به راهپیمایی روز جهانی قدس افزود:راهپیمایی روز قدس همیشه مهم است ولی امسال بخاطر خیانتهای برخی دولتهای مرتجع منطقه و نوکر امریکا از اهمیت بیشتری برخوردار است

به گزارش آذینی، امام جمعه شهرستان سیریک گفت:ماه رمضان فرصت ویژه ای است برای عبادت و جمع آوری توشه قیامت. ولی آنچه مهم است باید از این سرمایه حفاظت کنیم و خدایی نکرده با گناه همه سرمایه خویش را نسوزانیم. عبادت باید خالصانه باشد و اگر برای خودنمایی باشد، قبول الهی قرار نمیگیرد.

حجت الاسلام و المسلمین حیدری اظهارکرد:حقیقتا پس از پیامبران الهی و معصومین علیهم السلام، شخصیت امام با هیچ کس قابل مقایسه نیست. امام ودیعه الهی، حجت خدا و نشانه عظمت الهی بود و ایشان را باید معجزه قرن نامید.

*وی افزود:امروز شناخت سیره و شخصیت امام،‌ چراغ راه انقلاب است. امام ویژگی های برجسته ای داشت: فقط برای خدا کار میکرد. در مقابل مستکبران قاطعانه می ایستاد و هیچ ملاحظه ای نمیکرد. حامی محرومان بود و مخالف اشرافی گری بود. امام به وعده الهی اعتماد داشت و به مستکبران هیچ اعتمادی نداشت. امام مردم را باور داشت و حل مشکلات کشور را در بسیج عمومی مردم می دانست. ایشان بر وحدت تأکید زیادی داشت و آن را رمز موفقیت انقلاب میدانست.

*امام جمعه شهرستان سیریک بیان کرد: امروز برخی دنبال تحریف شخصیت و راه امام هستند ولی بهترین راه شناخت امام، رجوع به سخنان و موضعگیری های ایشان و تبیین خلف صالح ایشان امام خامنه ای است و شناخت سیره و خط امام امروز بسیاری ضروری است.

خطیب نماز جمعه شهرستان سیریک با اشاره به قیام ۱۵ خرداد ماه گفت:قیام ۱۵ خرداد نقطه عطفی در تاریخ انقلاب است. حادثه غم انگیزی که قریب به ۱۵ هزار نفر از مردم ولایتمدار کشورمان برای دفاع از اسلام و مرجعیت مظلومانه به شهادت رسیدند و با خون خویش زمینه شکل گیری حکومت اسلامی را ایجاد کردند.

*حجت الاسلام و المسلمین حیدری با اشاره به راهپیمایی روز جهانی قدس افزود:راهپیمایی روز قدس همیشه مهم است ولی امسال بخاطر خیانتهای برخی دولتهای مرتجع منطقه و نوکر امریکا از اهمیت بیشتری برخوردار است.

*وی در ادامه اظهار کرد: امریکا دنبال تحقق طرح معامله قرن است. در واقع معامله قرن طرحى در راستاى منافع رژیم صهیونیستى و رسمیت بخشیدن به اشغال فلسطین توسط این رژیم غاصب است.

*امام جمعه شهرستان سیریک تصریح کرد:هدف اصلی این طرح در سه گام خلاصه شده است تثبیت اراضی اشغالی و پیوستن مناطقی از جولان، رود اردن، جنوب لبنان، شرق جزیره سینا به اسرائیل، اخراج فلسطینی ها به طور کامل از مناطق کرانه باختری و نوار غزه و ساماندهی شان در اردن و شبه جزیره سینا در مصر ، در نهایت پایان منازعه اعراب و اسرائیل.

امام جمعه شهرستان سیریک گفت:ترامپ برای نجات اقتصاد ملی مجبور است سهم کمک های بلاعوض واشنگتن به رژیم صهیونیستی را کاهش دهد و از سوی دیگر با خارج کردن نیروهای نظامی خود از منطقه عملا وظیفه حفاظت از تل آویو را بر دوش دیگر همپیمانان این رژیم بگذارد و ارتش های کشورهای عربی منطقه به عنوان سپر دفاعی این رژیم محسوب شوند. در حالی که بتواند در کنار این راهبرد، حمایت لابی های صهیونیستی و یهودی را در آمریکا کسب کرده و در برابر استیضاح یا مواردی از این دست مصونیت ایجاد کند.

خطیب نماز جمعه شهرستان سیریک افزود:متأسفانه دولتهای مرتجع عربی در رأس آنها آل سعود،‌ در خیانتی آشکار به جای حمایت از فلسطین، در جهت طرح آمریکایی اقدام میکنند.

امام جمعه شهرستان سیریک گفت:به فضل الهی این طرح هرگز تحقق پیدا نخواهد کرد و آمریکا و دنباله‌هایش حتماً در این قضیه هم شکست خواهند خورد. چرا که همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند تا ۲۵ سال آینده اصلا اسرائیلی وجود نخواهد داشت تا طرح معامله قرن محقق شود.

امام جمعه شهرستان سیریک تصریح کرد:امروز ترامپ جنگ روانی علیه ایران به راه انداخته است تا با ایجاد ترس و فشار اقتصادی، ایران را به مذاکره بکشاند. لذا امروز ضروری است که یک صدا از جمهوری اسلامی شنیده شود و آن هم صدای مقاومت و ایستادگی است.

*حجت الاسلام و المسلمین حیدری اظهار کرد:امروز جریان مقاومت یمن توانسته است با راهبرد مقاومت، آل سعود را به چالش بکشد. اخیرا وزارت دفاع یمن اعلام کرد که‌۳۰۰ نقطه حساس امارات و عربستان را شناسایى کرده‌ایم که در لیست حملات ما قرار دارد. حمله به تاسیسات نفتى عربستان اولین هدف بود و ۲۹۹ نقطه دیگر باقیمانده است. پس از این اظهارات، سه مکان دیگر در نجران نیز هدف قرار گرفت و اکنون ۲۹۶ نقطه دیگر در تیررس حملات انصارالله قرار دارد.

نماینده ولی فقیه در شهرستان سیریک خاطرنشان کرد:حملات پى‌درپى انصارالله به عربستان باعث وحشت آل سعود شد و این رژیم وابسته، براى فرار از این تهدید دست به دامان آمریکا شد اما ترامپ درخواست پادشاه عربستان براى حمله نیروى هوایى آمریکا به یمن را رد کرد و باعث ذلت و خواری آنها گشت.

وی تصریح کرد:پیروزی های جریان مقاومت در نقاط مختلف دنیا، نشان از آن است که تنها راه مقاومت و ایستادگی است و با مقاومت، تحقق نصرت الهی قطعی است.

انتهای پیام/ق

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=56811