کد خبر:45303 | 8:48:44 - چهارشنبه 5 آوریل 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بندگرمان روستایی فاقد آنتن دهی تلفن/ تلاش مردم و مسئولان شهرستانی نتیجه ای نداشته است/ مخابرات اعتباری برای نصب دکل ندارد
بندگرمان روستایی با حدود ۵۰۰ نفر جمعیت در ۲۵ کیلومتری شرق شهر سیریک قرار دارد روستایی که با مردمان پرتلاش و زحمتکش کشاورز ، دامدار و برخی کسبه های کاذب در عین ساده گی و متانت با بردباری و سخت کوشش زندگی می کنند و تنها خواست آنها برقراری و تقویت پوشش آنتن دهی تلفن های همراه در این روستاست.

رئیس شورای اسلامی روستای بندگرمان در گفتگو با خبرنگار آذینی گفت: سال هاست که مشکل آنتن دهی تلفن در روستای بندگرمان وجود دارد و مراجعات و پیگیری های زیادی توسط اینجانب، اعضای محترم شورای اسلامی ، دهیار و اهالی روستا جداگانه و پیوسته صورت گرفته که متاسفانه مخابرات استان هرمزگان از ۱۰ سال گذشته تاکنون هیچ اقدامی در این خصوص انجام نداده است.

حسین رمضانی رئیس شورای اسلامی روستای بندگرمان از توابع بخش مرکزی سیریک اظهار کرد: یکی از معضلات روستای بندگرمان عدم داشتن پوشش تلفن های همراه است که مردم به شدت گلایه مند و معترض اند و تاکنون صدا و خواسته آنها مسئولان و مدیران مخابرات شهرستان و استان هرمزگان را مبنی بر اینکه این مردم مشکل دارند جواب و پاسخی دریافت نکردندو همچنان چشم انتظار فرجی برای رفع این مشکل هستند.

وی افزود: در حدود ۱۰ سال گذشته متاسفانه یکی از همشهریان بعلت عدم پوشش آنتی دهی مناسب و به منظور برقراری آنتن دهی و برقراری مکالمه از بالای سقف منزل مسکونی در روستا  افتاد و جان خودش را از دست داد ولی  بروز این حادثه  دلخراش هم نتواست  مشکل آنتن دهی تلفن روستای بندگرمان را مرتفع نماید.

رمضانی ابراز کرد: در دو دهه اخیر در زندگی ما تکنولوژی های جدید  تاثیرات فراوانی داشته است و تا حد زیادی سبک زندگی همه ما انسان ها را تغییر داده است و یکی از اینها را نقش مهم و تاثیرگذار تلفن همراه برشمرد.

این مسئول یادآور شد: نقش ارتباطات و اطلاعات در تصمیم گیری، تعامل بین انسان ها ، هویت بخشی، جهت دهی به افکار و اندیشه ها  در عصر حاصر بسیار مهم و حائز اهمیت است و نبود و یا اختلال در آنها یقیننا بخشی از زندگی انسان ها را با مشکلات روبرو می سازد.

1 2 3 4

انتهای پیام/ق

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=45303