کد خبر:55692 | ۱۲:۱۵:۰۱ - جمعه ۸ تیر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بندر کوهستک شهری بدون پارک و بوستان است/آرامستانی که چندین سال آب ،برق و جاده ندارد
امام جمعه موقت شهرستان سیریک با تبریک روز شهرداری ها و دهیارها گفت: شهرداری ها و دهیاری ها وظایف سنگین و خطیری برعهده دارند ضمن اینکه باید قانون را رعایت کنند مطالبه مردم در راستای خدمت و خدمتگزاری نه با سنگ اندازی با هدف توسعه و رونق شهر و روستا داشته باشند. امام جمعه موقت شهرستان سیریک با تبریک روز شهرداری ها و دهیارها گفت: شهرداری ها و دهیاری ها وظایف سنگین و خطیری برعهده دارند ضمن اینکه باید قانون را رعایت کنند مطالبه مردم در راستای خدمت و خدمتگزاری نه با سنگ اندازی با هدف توسعه و رونق شهر و روستا داشته باشند.

به گزارش آذینی ،حجت الاسلام و  المسلمین احمد خلیلی امام جمعه موقت شهرستان سیریک با انتقاد از شهرداری بندر کوهستک افزود: متاسفانه بیش از چندین سال از عمر شهرداری می گذرد و این شهر هنوز متاسفانه یک پارک و بوستان درخور شان برای بازی و تفریحی کودکان  نوجوانان و جوانان ندارد و این برای شهری که مرکز بخش و بعنوان نگین زیبای گردشگری و سیاحت شهرستان محسوب می شود جای تعجب و تاسف دارد.

وی اظهار کرد: ما از شهرداران و دهیاران انتظار داریم در درجه اول مرعات حال مردم را بکنند و با مردم همراه ، همدل باشند  و در برنامه ریزی ها فرا جناحی ، فرا حزبی  و مذهبی عمل کنند و از یک جانبه گری پرهیز کنند تا  شهر و روستایمان در,isj; مسیر توسعه و عمران و سربلندی باشند.

امام جمعه موقت شهرستان سیریک ابراز کرد: ما از تلاش های شبانه روز شهرداران و دهیاران نهایت سپاسگذاری و قدر دانی داریم ولی از آنها بعنوان خدمتگزاران مردم توقع و انتظار است علی رغم همه شرایط بد اقتصادی و ناملایمات اعتباری باز انتظار هست نسبت به تسهیل در انجام امورات مردم و خدمت رسانی پیش قدم باشند.

حجت الاسلام و المسلمین خلیلی با انتقاد از مجموعه مدیریت شهری شهر بندر کوهستک افزود: چندین سال از احداث غسالخانه در این شهر می گذرد و خبری از آب و برق و جاده دسترسی برای این آرامستان قدیمی نیست و مردم برای تدفین و تشیع مرده خود با گرفتاری و مشقت مواجه هستند که این دور از شان مردم این شهر است.

وی با بیان اینکه توسعه شهر باید متوازن صورت گیرد نه اینکه قسمتی که آقایان مسئول ساکن و سکونت دارند توسعه و مورد توجه قرار گیرد اما قسمتی که مردم غیر مسئول هستند مورد بی مهری و کم لطفی واقع شود اظهار کرد:شهردار و مدیریت شهری شهر بندر کوهستک باید بدانند که شهر بندر کوهستک اعم از شیعه و سنی با هم برادر و خواهر اند و همه با همه همدل و یکدست هستند و رفتار و عملکرد دوگانه شما زمینه های اختلاف و کینه توزی را بصورت ناخواسته در حال شکل گیری است و شما مسئول و باید پاسخگو باشید.

امام جمعه موقت شهرستان سیریک  با گرامیداشت  سال روز حمله درد ناک و ناجوانمردانه ناوگان امریکای جنایتکار به هواپیمای مسافربری جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۳۶۷ خاطرنشان کرد: حقوق بشر امریکایی یعنی این که انسان های بی گناه را اینگونه به خاک و خون می کشد حقوق بشر امریکایی یعنی زندان های ابوغریب ، کوانتاناما، یعنی جنگ افغانستان ، اعراق ، فلسطین ، سوریه ، بحرین، مردم سیاه پوست امریکا و فرو ریختن بمب اتمی در هیروشیما و ناگازاگی ژاپن است.

حجت الاسلام والمسلمین خلیلی با انتقاد از آدم ربایی هفته گذشته شهر گروگ تصریح کرد: چرا شهری که بیش از ۴ هزار نفر جمعیت دارد یک کلانتری و پاسگاه دریابانی نداشته باشد آیا امنیت مردم برای مسئولان شهرستان مهم نیست و فقط مبارزه با کالای قاچاق مهم است آیا ارزش انسان ها و این مرزداران واقعی که مدافعان اصلی مبارزه با دشمنان هستند مهم نیست و ارزش آنها کمتر از چند تا کالای قاچاق است .

امام جمعه شهرستان سیریک یادآور شد:  همه باید بدانیم اعم از شیعه و سنی ، همه اقوام ،، همه جریان های سیاسی ، اصولگرا ، اصلاح طلب همه و همه بدانند که جایگزینی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی وجود ندارد و نخواهد داشت این را همه بدانیم که اگر خدای ناکرده این نظام آسیبی ببیند همه آسیب خواهند دید و امریکا و انگلیس و دست نشاندهای آنها این خواب آشفته را به گور خواهند برد.

حجت اسلام و المسلمین خلیلی با اشاره به مطالبه های بحق و عمومی مردم بخش بمانی از بخشدار و شهردار بندر کوهستک اضافه کرد: این دو مسئول باید بعنوان دو خدمتگزار در این خطه میهمن اسلامی بکوشند و تلاش داشته باشند تا مطالبه های بحق و قانونی مردم که چیزی جز زیر ساخت های اولیه مانند آب ، برق ، جاده دسترسی و عمران روستایی و شهری بویژه جاده دسترسی مردم دهستان شهید مردان به شهر بندر کوهستک در دستور کار فوری خود قرار دهند.

انتهای پیام/ق

 

 

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=55692