کد خبر:68154 | 6:01:14 - شنبه 20 نوامبر 2021
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه موقت شهرستان:
بسیج یکی از یادگار امام و از ظرفیت های برجسته داخلی کشور برای رونق و توسعه کشور است
*امام جمعه موقت شهرستان سیریک با تبریک هفته بسیج گفت* : بسیج یکی از یادگاران حضرت امام راحل است که برای حفاظت از انقلاب و خدمات رسانی به نقاط محروم تشکیل شد و امروز بسیج فراتر از مرزهاست و به الگویی برای مقابله با ظلم، ستم و ایثارگری و جهادگری تبدیل شده است.

*به گزارش آذینی ،حجت الاسلام و المسلمین علی ابراهیمی افزود*: تنها راه برون رفت از وضعیت کنونی نگاه به ظرفیت های داخلی است نه نگاه به کدخدا و وابستگی به کشور های بیگانه که نمونه ذلت است، و سوخت رسانی به کشور های دیگر در عین تحریم های ظالمانه و تهدید جهان استکبار نمونه اقتدار کشور ماست.

*امام جمعه موقت شهرستان سیریک گفت*:شدت زلزله در استان زیاد بود
این حادثه بزرگی بود و باید شاکر خداوند متعال باشیم که تلفات جانی ما کم بود ، این زلزله یک تلنگر به مسئولان بود که بافت های فرسود شهر ها و روستا ها را باز سازی کنیم برای اینکه جلوی زلزله و سیل رانمی شود گرفت ولی تنها راه مقابله مقاوم سازی با تسهیلات است.

*وی اضافه کرد* : باید تسهیلات بلاعوض را قبل از زلزله به مردم بدهیم نه بعد از وقوع واقعه، مردم هم استقبال خواهند کرد ، نوکری مردم از افتخارات مسئولان است و در این نطام مردم نگهبانان اصلی انقلاب هستد پس شایسته بهترین هاهستند.


انتهای پیام/ق

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=68154