کد خبر:57097 | ۲:۵۶:۵۷ - پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بسیج دریایی سیریک با حضور سردار تنگسیری تشکیل شد/ دریا موهبیتی خدا دادی برای توسعه همه جانبه شهرستان است
همایش بسیج دریایی شرق هرمزگان با حضور علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، احمد جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک، جامعه صیادی شرق استان و جمع کثیری از مردم و مسئولان در سالن غدیر شهر بندر سیریک برگزار شد.

به گزارش آذینی ،فرماندار شهرستان سیریک گفت: شغل اصلی مردم شهرستان سیریک صید و صیادی است و صیادان بومی بهترین حافظان و مرزداران دریا می باشند.

احمد جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک افزود: سپاه همیشه منشا خیر و برکت برای مردم بوده و هر کجا گره و مشکلی در جامعه بوجود آمده سپاه با خلوص نیت آنرا برطرف کرده است.

وی اظهار کرد: مردم شهرستان سیریک اعم از اهل تشیع و اهل تسنن همیشه همراه سپاه و بسیج هستند و این را در عمل به خوبی اثبات کرده اند مردم شهرستان ، نظام و انقلاب خود را خیلی دوست دارند و به وجود نیروهای مسلح خود بویژه سپاه سرافراز و قهرمان که همواره مشکل گشاست افتخار می کنند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز گفت: هیچ احدی حق ظلم به مردم ندارد و در این انقلاب و سرزمین همه چیزی متعلق به مردم و اسلام است.

سردار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: دریا متعلق به مردم بومی است نه پایتخت نشینان و نه خارجی ها ، باید در عمل نوکر مردم باشیم برای اینکه مردم خانواده خداوند متعال در روی زمین هستند.

وی اظهار کرد: امنیت ایجاد آرامش می کند و صیادان و روستائیان  از زحمتکش ترین افراد جامعه هستند و همواره باید ضمن حمایت از سرمایه های آنان که سرمایه های اصلی نظام و  انقلاب هستند محافظت و با اخلال گران برخورد قاطع صورت گیرد.

سردار تنگسیری گفت: باید قدر دستاوردها و ظرفیت هایمان را بدانیم و یکدل و با وحدت  از کشورمان دفاع کنیم و نمی توانیم  وقتی در گوشه ای از جامعه حق مظلومی پایمال می شود بی تفاوت باشیم ، این وظیفه ماست که با جان و دل از مردم و منافع مردمان حراست و حفاظت و برای امنیت و آرامش آنان تلاش و کوشش کنیم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسدارلن انقلاب اسلامی بیان کرد: امروز مشکلات کشورهای مختلف را می بینیم  و ما بعنوان مسلمان و جمهوری اسلامی وظیفه داریم که از مظلومان و بی دفاعان حمایت  کنیم و دشمن دارد توطئه می کند و باید همه ما مسئولان در کنار مردم هوشیار باشیم.

سردار تنگسیری اضافه کرد: امروز دفاع از مظلوم بر طبق کلام حق و آموزه های قرآن و اسلام است و باید بیش از پیش با جدیت ، همدلی و وحدت  برای موفقیت و سربلندی گام برداریم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد:  با توجه به درخواست های مردمی و مشکلات بی آبی شهرستان سیریک یک دستگاه تانکر برای آبرسانی رایگان در اختیار مردم  قرار می دهیم و برای کمک به افزایش سلامت مردم ضمن اعزام اکیپ  های پزشکی متخصص در ماه ، بیمارستان صحرایی احداث خواهیم کرد.

سردار تنگسیری افزود: با راه اندازی بسیج دریایی در شرق استان و اهمیت توجه به سواحل مکران که از اولویت ها و تاکیدات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) است  با همکاری جوانان این خطه مرز دو هزار ۲۰۰ کیلومتری خلیج فارس و دریایی عمان را  در بخش بهره برداری بهتر از آبزیان و زیرساخت های دریایی ، ایجاد پناهگاه برای شناورهای صیادی و رفع مشکلات صیادان  گام های مثبت و تاثیر گذاری برداریم.

در ابتدای این همایش سرهنگ پاسدار ملائی فرمانده پایگاه نیروی دریایی سپاه ضمن خوش آمد گویی به میهمانان و مردم ، سپاه را یار و یاور مردم برشمرد.

همچنین ملاحی بعنوان نماینده جامعه صیادی در سخنانی خواستار حمایت و مساعدت مسئولان بویژه سپاه سرافراز از سردار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران شد.

لازم به یادآوری است این همایش با همکاری نیروی دریایی پایگاه شهید راهبر شهرستان سیریک ، نیروی مقاومت بسیج سپاه شهرستانسیریک ، فرمانداری سیریک و شیلات شهرستان برگزار شد.

انتهای پیام/ق

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=57097