کد خبر:60173 | ۲۳:۵۵:۰۵ - جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرماندار سیریک :
برگزاری کلاس های فنی و حرفه ای در سیریک / ایجاد و بستر سازی فرصت های شغلی
فرماندار شهرستان سیریک گفت: در راستای حرفه آموزی و مهارت ورزی جوانان و علاقمندان کلاس های فنی و حرفه در رشته های مختلف در شهرستان سیریک برگزار می شود.

به گزارش آذینی، احمد جمالدینی فرماندار شهرستان سیریک در بازدید از مرکز فنی و حرفه ای شهرستان افزود: با توجه به هماهنگی های صورت گرفته با فنی و حرفه ای استان هرمزگان کلاس های آموزشی برق خودرو، باطری سازی خودرو های سواری، تنظیم موتور خودروهای سواری ،، جوشکاری E3  و E6  ، برق صنعتی، برق ساختمان و تعمیرات موتور و گیر بوکس خودروهای سواری در شهرستان سیریک برگزار می شود.

وی اضافه کرد: علاقمندان وجوانان جویای اشتغال و مهارت ورزی می توانند با مراجعه به هنرستان امام جعفر صادق(ع) روبروی فرمانداری شهرستان نسبت به ثبت نام و شرکت در کلاس های فنی و حرفه ای اقدام کنند.

نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک افزود: یکی از عوامل و پارامترهای عمده رشد و توسعه اقتصادی و اجتماعی هر جامعه، تربیت نیروی انسانی کارآمد می باشد و آموز ش های فنی و حرفه ای نیز یکی از راهکارهای تربیت کننده نیروی انسانی متخصص است.

جمالدینی یادآور شد: هدف اصلی آموزش های فنی و حرفه ای تربیت نیروی کار مورد نیاز بخشهای مختلف جامعه  می باشد در واقع از این آموزش ها، افزایش توانایی های دانش، مهارت و قدرت درک افراد برای انجام مطلوبتر کار در محدوده وظایف شغلی نیز تاثیر گذاراست.

فرماندار شهرستان سیریک تصریح کرد: نظام‌های آموزشی فنی‌وحرفه‌ای به لحاظ برنامه درسی، نحوه اجرا، مدیریت و سازمان‌دهی در دنیا در گستره وسیعی قرار گرفته‌اند اما همه آنها در یک هدف مشترک هستند و آن تربیت نیروی انسانی به‌گونه‌ای است که شایستگی‌های لازم را برای ورود به دنیای کار داشته باشد.

این  مسئول اضافه کرد: آموزش فنی و حرفه ای می تواند از طریق دانش افزایی، باعث افزایش فرصت های بازار شده و سطح تقاضای کارآفرینی را ارتقاء بخشد.

انتهای پیام/ق

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=60173