کد خبر:62895 | ۱۱:۰۸:۲۷ - جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
امام جمعه سیریک:
*برنده بزرگ این انتخابات، ملت بزرگ ایران هستند و هر نامزدی که رأی آورد،‌نماینده همه مردم ایران است/ویروس کرونا، یک ویروس سیاسی برای ترساندن مردم است
امام جمعه شهرستان سیریک گفت:ماه رجب، آغاز فصل بندگی و قرب الهی است. از فرصت ماه رجب و ماه شعبان برای آمادگی ورود به ضیافت الهی ماه مبارک رمضان استفاده کنیم.

به گزارش آذینی، حجت الاسلام و المسلمین شیخ حسن حیدری امام جمعه شهرستان سیریک افزود:صیتنامه شهید سلیمانی، منشور مکتب سلیمانی است و راه سلیمانی شدن را در اطاعت از ولایت و رهبری به ما یاد می‌دهد. آنچه شهید سلیمانی را به قهرمان الهی و ملی تبدیل کرد، پیروی از ولایت و رهبری بود.

وی افزود:تبلیغات وسیع شبکه های خارجی و عوامل داخلی بر سر ویروس کرونا و ترساندن مردم، جنگ رسانه ای دشمن برای کاهش حضور مردم در انتخابات است. در حالی که این وروس به مراتب کم خطرتر از ویروسهای دیگر نظیر آنفلونزاست. در حقیقت ویروس کرونا، یک ویروس سیاسی برای ترساندن مردم است.

حجت الاسلام والمسلمین حیدری بیان کرد:برنده بزرگ این انتخابات، ملت بزرگ ایران هستند و هر نامزدی که رأی آورد،‌نه تنها نماینده کسانی است که به او رأی داده اند، بلکه نماینده همه مردم ایران است.

وی تصریح کرد:از نمایندگان مجلس درخواست داریم بدور از مسائل جناحی، با استفاده از ظرفیتهای هر منطقه، شبانه روزی برای خدمت به مردم تلاش کنند🇮🇷🇮.
انتهای پیام/ق

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=62895