کد خبر:58999 | ۲:۲۷:۲۲ - جمعه ۲۲ شهریور ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بحران آب شهرستان سیریک نتیجه بی تدبیری است / مسئولان استانی در خواب غفلت و بی کفایتی هستند
به گزارش آذینی ، امام جمعه شهرستان سیریک گفت: بحران آب شهرستان سیریک نتیجه بی تدبیری است ، امروز مشکل آب شهرستان سیریک به یک بحران تبدیل شده است و مردم از وضعیت آن به شدت گلایه دارند و کسئولان شهرستانی و استانی باید یک فکر اساسی برای حل آن داشته باشند. حجت الاسلام و […]

به گزارش آذینی ، امام جمعه شهرستان سیریک گفت: بحران آب شهرستان سیریک نتیجه بی تدبیری است ، امروز مشکل آب شهرستان سیریک به یک بحران تبدیل شده است و مردم از وضعیت آن به شدت گلایه دارند و کسئولان شهرستانی و استانی باید یک فکر اساسی برای حل آن داشته باشند.

حجت الاسلام و المسلمین حسن حیدری امام جمعه شهرستان سیریک افزود: مشکل آب امروز یکی از جدی ترین معضلات و مشکلات زندگی مردم شهرها و روستاهای شهرستان سیریک است مشکلی که چندین سال می باشد مردم با بی آبی دست و پنجه نرم می کنند و متاسفانه طی سالیان گذشته چاره ای اساسی و عزمی جهادی برای رفع آن اقدام نشده است.

وی اضافه کرد: امروز در شهرستان  سیریک بسیاری از روستاها می باشد که یک ماه و بعضا ۴۰ روز آب ندارند و مردم برای تهیه آن با توجه به وضع بد اقتصادی و تامین معیشت زندگی، آب درد و مشکلات شان را بیشتر کرده و کسی هم پاسخگوی مشکلات مردم نیست.

امام جمعه شهرستان سیریک یادآور شد: ما از سرپرست آبفای روستایی استان درخواست می کینم به شهرستان بیایند و دغدغه های مردم  را حضوری و از نزدیک  بشنوند و ببینند  و برای   حل آن چاره اندیشی اساسی داشته باشند.

حجت الاسلام و المسلمین حیدری تصریح کرد: شفافیت آرا نمایندگان مجلس حق طبیعی مردم است و یکی از مطالبات مطرح، طرح  شفافیت آرا نمایندگان است که مدتی است توسط جوانان عدالتخواه مطرح است.

امام جمعه شهرستان سیریک بیان کرد: مگر در مردم سالاری دینی ، مردم سالار نیستند، مگر نمایندگان وکیل مردم نیستند ، مگر در نظام اسلامی خادم مردم نیستند ، پس ترس از شفافیت برای چیست.

حجت الاسلام حیدری ابراز کرد: کسانی که با شفافیت مخالف هستند ، بایدعلت مخالف خویش را توضیح دهند ، امروز باید شفافیت به عنوان مطالبه عمومی مطرح شود و از نمایندگان مجلس مزالبه شود.

انتهای پیام/ق

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لینک کوتاه:
http://azini.ir/?p=58999